Ziraat Bankası Temassız Özelliği Açma


Son yıllarda yapmış olduğu birçok değişik ile adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Ziraat Bankası, bizlere temassız ödeme özelliği sunmaktadır. Harcamalarımızı Ziraat Bankası Temassız Özelliği ile kolaylıkla ve hızlıca yapabiliriz. Bunun için yapılması gereken; Ziraat kartımızın temassız ödeme özelliğini açtırmak olacaktır.

Temassız Ödeme; kullanıcı ödeme aracı, ve POS cihazı arasında temas olmadan yapılan ödeme işlemlerine verilen isimdir. Temassız ödeme işleminde, kullanıcı temassız kartını veya temassız ödeme yapabilen telefonunu işyeri POS cihazına yakın mesafede tutar ve ödeme bilgileri kablosuz olarak gönderilir. Bunun için kartınızın içinde çip olması gerekir. Şayet kartınızın içinde çip varsa temassız şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Ziraat Bankası Temassız Özelliği Açma

Ziraat Bankası Temassız kredi kartlarınızı BKM Express sistemine tanımlatabilir, cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreniz ile, BKM Express üye yerlerde alışverişinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Temassız kredi kartlarınızı da Ziraat Bankası şubelerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Temassız Özelliği Açma için Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini arayarak işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Temassız Özelliği Kapatma

Ziraat Bankası Temassız Özelliği Açma’da olduğu gibi temassız özelliği kapatma için Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini arayarak işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere Ziraat Bankası Temassız Özelliği Açma konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: ziraat bankası temassız ödeme, bankkart temassız özelliği açma


Ziraat Bankası Temassız Özelliği Açma | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: