Ziraat Bankası Maaş Promosyonu 2021


Ziraat Bankası maaş promosyonu için bir takım şartların sizlerde bulunması gerekir. Bu şartlar sizlerde oluştuğu takdirde Ziraat Bankası maaş promosyonu kampanyasından yararlanabilirsiniz. Aşağıda sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan Ziraat müşterileri bankaca;

  • 1.000 TL altında emekli aylığı alanlara 300 TL,
  • 1.000 TL ila 2.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 375 TL,
  • 2.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 450 TL tutarında olmak üzere,

3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Emekli aylıklarını Ziraat Bankası aracılığı ile alan müşteriler promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Ziraat Bankası aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir. Ziraat Bankasından birden fazla emekli maaş ödemesi alan Ziraat Bankası müşterileri için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.


Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

aracılığı ile yapmanız mümkündür.

4757’ye “PRO” yazıp boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numarası”nı yazarak SMS gönderen ya da Ziraat ATM’lerinden başvuru yapan kişiler, Müşteri İletişim Merkezi tarafından aranarak onayları alınmaktadır. Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Sizlere Ziraat Bankası Maaş Promosyonu 2021 konusu hakkında sizlere bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: ziraat bankası emekli promosyon


Ziraat Bankası Maaş Promosyonu 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: