Yapı Kredi World Kart Başvurusu | SMS Başvurusu 2020


Sizde nitekim bilirsiniz ki, son zamanlarda kredi kart kullanımı ciddi bir şekilde arttı. Bunun nedeni nakit anlamında büyük sıkıntılar yaşamamız. Bu sebeple bankalarda bizlere de kredi kartı ile ayrıcalık tanımaktadır. Yapı Kredi World Kart Başvurusu bu sebeple arttı. Kredi kartının kullanımını doğru yerde yapmak önemlidir. Eğer kartı kullanımını doğru yapmazsak, ilerleyen zamanlarda çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalabiliriz. Bu sıkıntılar yüzünden kredi notumuzda düşebilir. Sitemizde bir başka konu olan Kredi Notu konumuzu inceleyebilirsiniz.
Yapı Kredi World Kart Başvurusu nasıl yapılır? Gerekli şartlar nelerdir?
Şimdi bu konulara gelecek olursak, world kart başvurusunu internet üzerinden yapabilirsiniz. Kart başvurusu yapmak için Yapı Kredi World Kart Başvurusu linke tıklayın. Linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfa üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
Yapı kredi world karta sms ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ‘WORLD’ yazıp boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın. Bunları yazdıktan 4421’e mesaj gönderin. Başvurunuz onaylanırsa, kısa bir süre sonra cep telefonunuza doğrulama mesajı gelecektir.


Peki Bizlerden İstenilen Belgeler Nelerdir?

Kredi kartı başvurusunda bulunacaklar kimlik kartını ve maaş bordrosunu şubeye gidince yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

World Kartın Ne Gibi Avantajları Var?

World kart günlük alışverişte taksit imkanı sunuyor. Bunun yanında hatırı sayılır miktarda world puan vermesi dikkat çekmektedir. Kredi kartı sayesinde nakit paraya ihtiyacınız olduğu zaman, avans çekebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde kredi kartını kullanmaya gerek kalmadan, günlük alışverişlerinizde nakit para kullanabiliyorsunuz. Bununla beraber nakit avansı taksitli çekme imkanı da sunuyor.

World Kart Ek Kartı Başvurusu

Ek kart başvurusu yapmak için EKKART yazıp boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazıp 4454’e gönderin. Kart başvurunuz onaylanınca sizlere mesaj bilgilendirmesi gelecektir.

Yapı Kredi World Kart Ne Zaman Gelir?

Eğer kartın şubeye gelmesini istiyorsanız, 10 iş günü içerisinde gelecektir. Ancak kartı eve veya iş yerine isterseniz kargonun durumuna 28 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.

Sizlere Yapı Kredi World Kart başvurusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: kredi kartı başvurusu world, world kart başvuru sonucu, world kredi kartı, yapı kredi world kart sms başvurusu

asyabahis giris

sekabet giris

cratosslot giris


Yapı Kredi World Kart Başvurusu | Sms Başvurusu 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: