Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2021


Bu makalemizde Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 konusu hakkında bilgi vereceğiz. Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma oldukça basit. Tüm işlemlerinizi şubeye gitmeden Yapı Kredi müşteri hizmetlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapı Kredi Kredi Kartı başvurusu, Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi ve Yapı Kredi Konut Kredisi gibi birçok işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde 444 0 444 / 0850 222 0 444 müşteri hizmetlerini arayarak bireysel hesap/kart ve internet bankacılığı hakkında 7/24 uzman ekiplerinden destek alabilirsiniz. Üstelik sabit telefondan şehir içi, GSM operatörlerinden kendi operatörü arası konuşma ücreti ile.

Bireysel Müşteri İletişim Merkezi Üzerinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Sesli yanıt sistemi ile, hesaplarınızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Kredi kartı işlemlerinizi ve TL hesaplarınız arasında para aktarımlarını gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun yanında borsa, döviz, repo ve diğer yatırım araçlarına ilişkin bilgilere günün 24 saati ulaşırsınız. Ayrıca, Türkiye’de ilk olarak Yapı Kredi bankası tarafından sunulan ses tanıma sistemiyle gerçek zamanlı hisse senedi fiyatları – gerçek zamanlı döviz kuru – yatırım fonu fiyatları – repo faiz oranları – yerli ve yabancı para cinsinden vadeli mevduat faiz oranları bilgilerini ulaşmanız mümkündür.


İşlem Yapabilmek İçin Nasıl Şifre Alabilirim?

Müşteri iletişim merkezinde işlem yapılabilmesi için ilk olarak tek şifre alınmalıdır. Eğer şifre yoksa veya şifrenizi unuttuysanız, Şifre Al / Şifremi Unuttum butonundan tek şifre alabilirsiniz.

Bireysel İnternet / Mobil Şube şifreniz varsa, internet şubesinden Ayarlarım > Güvenlik Ayarları > İnternet / Mobil Şube ve müşteri iletişim merkezi giriş durumu izleyerek şifreyi dilendiğiniz zaman müşteri iletişim merkezi kanalı içinde kullanıma açabilirsiniz.

Yapı Kredi WhatsApp Hizmeti Var Mı?

Yapı Kredi WhatsApp ile, taleplerinizi mobil cihazlarından dilediğiniz zaman bankaya anında mesaj olarak iletebilir, ihtiyaç duyduğunuz hizmet ve ürünler hakkında hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasından iletişime geçebilmek için 0850 222 0 444 numaralı iletişim numarasını rehberinize kayıt ettiğiniz takdirde veya Yapı Kredi mobil’den iletişim menüsünde yer alan Yapı Kredi’ye WhatsApp ile yaz adımını tıklamanız yeterli olacaktır.

Sizlere Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etikeler: yapı kredi iletişim


Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: