Yapı Kredi Kart Şifresi Alma SMS 2021


Adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Yapı Kredi, bizlere kredi kartı gibi birçok avantajlı kampanya sunmaktadır. Sunulan bu kredi veya bankamatik kartlarının şifresini oluşturmak için birçok kişi sorun yaşamaktadır. Aslında şifre oluşturmak oldukça basittir. Aşağıda yer alan adımları doğru takip ettiğiniz takdirde, kolaylıkla şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Şifrenizi belirmek için;

  • Bireysel İnternet Bankacılığı’na girerek Şifre İşlemlerim menüsüne girebilir,
  • Mobil Şube’ye giriş yaparak, Kartlarım menüsünden Kart Şifre İşlemleri’ne girebilir,
  • 444 0 444 Telefon Bankacılığı’nı arayarak önce 3’ü, sonra 2’yi tuşlayabilir,
  • SMS ile aralarında boşluk bırakarak SIFRE yazıp, kartınızın son 4 rakamı, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik numarası ve belirlediğiniz 4 haneli kart şifrenizi yazıp 4440’a gönderebilirsiniz.   

Güvenliğiniz sebebiyle kart şifrenizi ezberleyin, hiçbir yere yazmayın ve 2. şahıslar ile paylaşmayın. Şifrenizi, kolay tahmin edilebilecek doğum tarihi gibi rakamlardan seçmemeye özen göstermeniz sizlere en büyük tavsiyelerimizden biri olacaktır. Kartınızın, şifrenizin kaybolması, çalınması durumlarında veya bilginiz dışında gerçekleşmiş herhangi bir işlemi öğrenmeniz halinde, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı aramanız veya size en yakın Yapı Kredi şubesine derhal bildirmeniz gerekmektedir.


Kredi Kartı Şifre Belirleme

Kredi Kartı Şifresi belirlemek için linke tıklayın. Linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ilgili alanları doldurduktan sonra devam butonuna tıklayın. En son adımda Onay sekmesine gelerek kredi kartı şifrenizi belirlemiş olacaksınız. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız takdirde, Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Sizlere Yapı Kredi Kart Şifresi Alma SMS konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: yapı kredi tek şifre, yapı kredi play kart şifre alma


Yapı Kredi Kart Şifresi Alma SMS 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: