Yapı Kredi IBAN Sorgulama 2021


Yapı Kredi IBAN Sorgulaması yapabilmek için öncelikle Yapı Kredi mobil uygulamasını kullanarak IBAN sorgulamasını kolaylık ile yapabilirsiniz. Yapı Kredi mobil uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan indirebilirsiniz. Yapı Kredi sıklıkla 8 haneli hesap numaraları oluşturur. 8 haneli hesap numaranızı kullanarak Yapı Kredi IBAN Sorgulama linkine tıklayın.

Verilen linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak sorgulama alanına hesap numaranızı yazmanız gerekmektedir ve hemen ardından IBAN oluştur butonuna basarak IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz.


IBAN numarası sorgulama amacı ile kullanılacak olan internet bankacılığı haricinde 444 0 444 veya 0850 222 0444 numaralı Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri operatörlerini arayarak da IBAN sorgulaması yapabilirsiniz. Bunun yanında size en yakın Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek de IBAN sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. IBAN bilgilerinizi e-posta yolu ile gönderilmez. IBAN numaraları sadece banka hesaplarınız adına verilmektedir. Bunu dayanarak kredi kartlarınız için IBAN numarası oluşturulmaz. Bununla beraber IBAN numaraları hesap cüzdanlarında bulunmaz. IBAN numaranızı Yapı Kredi banka şubelerine giderek edinebilirsiniz veya Yapı Kredi mobil uygulamasında dilediğiniz vakitte görebilirsiniz. Kredi kartlarınızın üzerinde yer alan numara dizini IBAN numarası olmamak ile beraber sadece kart numarasıdır.

Sizlere Yapı Kredi IBAN Sorgulama 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: kredi kartı iban numarası öğrenme


Yapı Kredi IBAN Sorgulama 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: