Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu


Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi, orta ve düşük gelir sınıfında yer alan kişilerin finans desteğini sağlamak için Vakıfbank tarafından sunulan bir üründür. Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi’nden hane halkı geliri 5.000 TL ve altında olan bireysel müşteriler faydalanabilir.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Özellikleri;

  • 10.000 TL’ye kadar,
  • 6 ayı ödemesiz olacak şekilde, 36 aya kadar vadeli,
  • Aylık eşit taksitli,
  • Aylık %0,49 faiz oranına sahip olacaktır.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu için Başvur linkine tıklayın. İlgili alanları doldurduktan sonra Devam Et butonuna tıklayın. Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi kullanabilmesi için ilk olarak tarafınıza mutlaka onay SMS’i gelmesi gelmektedir. Onay mesajı aldıktan sonra, şubeye gitmeden aşağıda yer alanları adımları takip ederek Vakıfbank İnternet Bankacılığı üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Kullanmak İçin;

Vakıfbank Mobil’den Başvurular>İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsünden Kredi Tipi olarak 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi seçerek kullanabilirsiniz.

İnternet Bankacılığından Başvurular>İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsünden Kredi Tipi olarak 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi seçerek kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Almak İçin;

Kredi tutarınızı, şubeye gitmeden Vakıfbank ATM’leri üzerinden kart ile hemen çekebilirsiniz. Kartınız yoksa şayet Vakıfbank Mobil’de yer alan QR işlemlerini kullanarak ATM’ye dokunmadan da paranızı çekebilirsiniz.

Şayet Vakıfbank İnternet Bankacılığı müşterisi değilseniz ve başvurunuz olumlu sonuçlandıysa müşteri olmak için tıklayın.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Genel Bilgiler

  • Temel İhtiyaç Destek Kredisine kamu bankalarının sadece birinden başvuru yapılabilecektir.
  • Eşlerden yalnızca biri krediden faydalanabilecektir.
  • Kredi talebinin değerlendirilmesi için KGF (Kredi Garanti Fonu) ile kişisel verileriniz paylaşılacaktır. Detaylı aydınlatma metnine için linke tıklayın.

Kredi Tutarı Toplam Vade Ödemesiz Dönem Taksit Tutarı (Sonraki 30 Ay Boyunca) Efektif Yıllık Faiz oranı
10.000 TL 36 Ay 6 Ay 376 TL 7,44%
7.500 TL 36 Ay 6 Ay 282 TL 7,45%
5.000 TL 36 Ay 6 Ay 188 TL 7,45%
3.000 TL 36 Ay 6 Ay 113 TL 7,45%

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Kullandırılacak kredilerde ayrıca kredi tutarı üzerinden %0,6 komisyon tahsil edilerek Kredi Garanti Fonuna ödenmektedir.

Sizlere Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: korona kredi, vakıfbank kredi, temel ihtiyaç kredisi


Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: