Vakıfbank QR Kod Ödeme


Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber birçok banka yeniliklerini bizlere sunmaktadır. Bu yenilikler bizlerin hayatına doğrudan etki etmekte ve kolaylaştırmaktadır. Örneğin; Bankaya gitmeden hızlıca EFT ve Havale işlemlerimizi tek tuşla gerçekleştirebiliriz. Bunun yanında ATM’lerden Kartsız Para Çekebilir veya birçok yerde Kartsız Ödeme yapabiliriz.

Kartsız Ödeme biçimi son yıllarda hızlıca hayatımızda yer almaktadır. Vakıfbank’ta bizlere bu imkanı sunmaktadır. Vakıfbank QR Kod Ödeme ile kredi kartı yanımızda olmasa bile QR ile ödeme alabilen bütün Vakıfbank POS’larında ödeme yapılabilir. Bunun yanında Bankalararası Kart Merkezi (BKM) aracılığı ile uygulamaya katılan bankaların POS cihazlarında ödeme yapabilirsiniz. Aynı şekilde uygulamaya katılan bankaların kart müşterileri kendi mobil uygulamaları üzerinden de Vakıfbank POS cihazlarında QR Ödeme yapabilirsiniz.


Vakıfbank QR Kod Ödeme yapabilmek için Vakıfbank Mobil Bankacılık kullanıcısı olmak ve aktif bir Vakıfbank Kredi Kartı kullanmak yeterlidir.

Vakıfbank QR Kod Ödeme İşlemi

Vakıfbank Mobil Bankacılık “Tüm İşlemler” menüsünün altında “QR İşlemleri” ve sonrasında “QR Ödeme” seçilir. POS üzerinde oluşan QR Kod telefon kamerası aracılığı ile okutulur. İşlem bilgileri ekrana gelir ve onay tuşu basılarak işlem tamamlanır. QR Ödemeyi IOS ve Android işlem sistemli akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz.

Vakıfbank POS Üzerinden QR Kod İle Satış İşleminin Seçilmesi

Vakıfbank POS üzerinden satış işlemi seçiniz ve satış tutarını girin. Kare Kod oluşturmak için sıfırı tuşlayın. Ekrana gelen Kare Kod müşteri telefonu aracılığı ile okutularak işlem tamamlanır.

Sizlere Vakıfbank QR Kod Ödeme konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: pos’ta qr kod ile ödeme, vakıfbank pos ödeme, vakıfbank qr kod


Vakıfbank QR Kod Ödeme | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: