Vakıfbank Kart Şifresi Alma SMS 2021


Son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Vakıfbank, bizlere kredi veya kredi kartı gibi birçok imkan sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu imkanların başında gelen kredi veya bankamatik kartlarının aktif şifrelerini almak için birçok kişi sorun yaşamaktadır. Bu makalemiz sayesinde aktif kart şifresini oldukça basit bir şekilde alabileceksiniz.

Öncellikle belirtmek isterim, Vakıfbank müşterilerinin kredi kartları için kullanacakları aktif şifrelerini İnternet Bankacılığı, Vakıfbank şubeleri ve Vakıfbank Müşteri Hizmetlerinden alabilecekleri gibi bu işlemi SMS yolu ile de halledebilirler.

SMS yolu ile kredi kartı şifresi oluşturabilmek için hesabınızın bağlı bulunduğu GSM numarasından mesaj bölümüne giriş yapın. SIFRE yazıp, boşluk bırakıp, Bankomat Kart numaranızı 5724’e SMS göndererek alabilirsiniz.


Yukarıda verilen adımları takip ettiğiniz takdirde kolaylıkla yeni kart şifresi sizlere SMS yolu ile ulaşır. Yeni kart şifrenizi ATM’lerde veya Vakıfbank Müşteri Hizmetlerinden değiştirebilirsiniz. Oluşabilecek her türlü sorun ile alakalı Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ile görüşmelisiniz.

SMS Şifre hizmetinde kullandığınız cep telefon numaranızı değiştirmek için lütfen şubeniz ile irtibata geçiniz. Bunun yanında SMS şifresi sizlere ulaşmazsa Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz gerekir.

Sizlere Vakıfbank Kart Şifresi Alma SMS konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: vakıfbank şifre alma 5724, vakıfbank sms şifre gelmiyor


Vakıfbank Kart Şifresi Alma SMS 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: