Türkiye Finans Temassız Ödeme Açma


Son yıllarda önemli değişiklikler ile adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan, Türkiye Finans bizlere temassız ödeme imkanı sunmaktadır. Türkiye Finans Temassız Ödeme özelliği ile hızlıca ödemelerimizi gerçekleştirebiliriz. Temassız Ödeme ile işlemlerimizi kolay, hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan bir ödeme teknolojisidir. Temassız Ödeme özelliği bulunan POS sahibi üye iş yerlerinde Temassız Ödeme özellikli kartlar ile 350 TL’ye kadar olan bütün ödemeler şifre girmeden kolay, hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleşir. 350 TL’yi aşan 750 TL’ye kadar yapılacak alışverişlerde ise Temassız Ödeme kart şifresi girilerek gerçekleştirilebilir.

Türkiye Finans’ın anlaşmalı olduğu iş yerlerinin yoğun olduğu anlarda ödeme işlemlerini çok daha kısa bir sürede tamamlayabilmek için müşterilerini temassız ödeme yapmaya yönlendirebilir. Türkiye Finans müşterileri için farklı bir ödeme deneyimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kısa sürede gerçekleşen ödeme ile müşteri memnuniyeti sağlar. Böylelikle çok daha kısa süre içerisinde çok daha fazla müşteriye hizmet sunma imkanı bulur. Bunun yanında Temassız Ödemeler ile kasa yönetiminde nakit operasyonunun getirdiği hata, sahte para, nakit para taşıma ve nakit para koruma maliyeti konularında da avantaj sağlar.


Türkiye Finans Temassız Ödeme yapmak için standart işlem akışını uygulamak yeterlidir. POS cihazına tutar girildiğinde POS cihazı üzerindeki temassız okuyucu aktive olarak temassız özellikli kartın okunmasını sağlar. Kartın POS cihazına yaklaştırılması ile işlem gerçekleşir.

Türkiye Finans Temassız Ödeme Açma

Türkiye Finans Temassız Ödeme Açma için en yakın Türkiye Finans şubelerine giderek hızlıca Temassız Ödeme özelliğini açtırabilirsiniz. Bunun yanında Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerini de arayarak veya Türkiye Finans İnternet Bankacılığından da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere Türkiye Finans Temassız Ödeme Açma hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: temassız ödeme, türkiye finans temassız ödeme, temassız ödeme nasıl açılır


Türkiye Finans Temassız Ödeme Açma | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: