Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvurusu


Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi ile bireysel ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılamanız için gereken finansman desteğini sağlanır. Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi %1,24’dan başlayan avantajlı kar oranları ile bütçenize uygun ödeme koşulları sunmaktadır. Avantajlı ödeme fırsatları ile finansman geri ödemenizi nakit akışınıza göre 3 ay erteleyerek ödeyebilirsiniz. Üstelik Türkiye Finans’ta temel bankacılık işlemlerinden ücretsiz yararlanırsınız.

Kredi Tutarı Taksit Tutarı Vade Kar Oranı Toplam Ödenen Geri Ödeme Miktarı
10.000 TL 1.754,53 TL 6 1,24% 10.527,18 TL
10.000 TL 916,11 TL 12 1,24% 10.993,32 TL
10.000 TL 498,55 TL 24 1,24% 11.965,20 TL
10.000 TL 366,60 TL 36 1,24% 13.197,60 TL

Finansmanın maksimum vadesi 36 ay olup, tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5’i oranındadır. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

  • Kimlik belgesi, pasaport veya ehliyet,
  • Gelir belgesi,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası,

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Krediye başvuru yapmak için en yakın Türkiye Finans şubelerine gidip başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun yanında Türkiye Finans İnternet Şubesi‘nden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Sizlere Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvurusu konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: türkiye finans kredi, en uygun kredi, kredi başvurusu


Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvurusu | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: