TEB Traktör Kredisi 2021


TEB Traktör Kredisi çiftlere en avantajlı kampanya olarak sunulmaktadır. Tüm çiftçilerimiz TEB Traktör Kredisi ile yeni traktör sahibi olabilir. Bunun için yapılması gereken makalemizi iyice inceleyerek krediye başvuru yapmanızdır.

TEB yani Türk Ekonomi Bankası tarafından sunulan traktör kredisi en uygun faiz oranı ile karşımıza çıkmaktadır. Aslında son zamanlarda TEB birçok avantajlı birçok avantajlı kampanyalar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu kampanyalar ne kadar avantajlı olursa olsun bizlerin oldukça iyi analiz yapması gerekir.

İşletmelerin mekanizasyonuna olanak tanıyacak traktör, tarımsal ekipman ve taşıt alımlarını finanse etmek için uygun faiz ve vade şartlarıyla TEB Traktör Kredisi sunmaktadır.

TEB Traktör Kredisi Faiz Oranı

Aşağıdaki tabloda TEB Traktör Kredisi Faiz Oranı sizlere verilmiştir.

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Taksit Sayısı Yıllık Taksit Tutarı Sigorta Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı  Kredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)
10.000 TL 24 1,99% 2 6.982,20 TL 125 TL 29,88% 525 TL
10.000 TL 36 1,99% 3 5.159,40 TL 125 TL 30,24% 525 TL
10.000 TL 48 1,99% 4 4.269,47 TL 125 TL 31,84% 525 TL
  • 48 aya kadar vade,
  • 1/3/6/12 ayda bir eşit ve esnek ödeme imkanı,

Traktör Kredisi İçin Gerekli Evraklar

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
  • İkametgah,
  • Tapu Fotokopileri,
  • Proforma ve Kesin Fatura,

Banka her türlü teminat talep etme hakkını saklı tutar. Türk Ekonomi Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanya koşulları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve anlaşmalı traktör Kampanya 10.000 TL ve üstü limitli Harman Kart sahibi müşteriler için Traktör Kredisi tahsisinde geçerlidir. İşbu tablo, yılda bir ödemeli, eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, her türlü teminat talep etme ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

TEB Traktör Kredisi Başvurusu

TEB Traktör Kredisi Başvurusu için en yakın TEB şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bunun yanında traktör kredisi için TEB Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

TEB Traktör Kredisi vermeden önce bizlerin kredi notuna bakar. Kredi notumuzun uygunluğuna göre kredi kullanımına karar verilir.

Sizlere TEB Traktör Kredisi 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: traktör kredisi hesaplama, traktör kredisi veren bankalar, tarım kredisi


TEB Traktör Kredisi 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: