SMS İle Kredi Kartı Başvurusu 2021


Teknolojinin gelişmesi ile beraber doğal olarak bankalar da kendi alanlarında gelişme kaydetmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte bankalar pek çok ürün ve hizmetlerini bilgisayar ve telefon aracılığı ile müşterilerine ulaştırmaya imkanını sağlamıştır. Günümüzde artık banka şubesine uğramadan evinizden ya da iş yerinizden rahat bir şekilde kredi kartı başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Ülkemizde faaliyetini sürdüren bankalardan pek çok özelliğe sahip olan kredi kartlarına başvuru yaparak sahip olabilirsiniz. Kredi kartı başvurusuna bulunmanın birçok farklı yolu bulunmaktadır. Kısa mesaj, ATM, iletişim merkezleri, banka şubeleri ya da internet bankacılığını kullanarak dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi World Kredi Kartı için başvuruda bulunmak istiyorsanız; WORLD yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e sms atmanız gerekmektedir. Kredi kartı başvurunuzun takibini gerçekleştirmek istiyorsanız; WORLD yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazıp 4407’ye sms göndermeniz gerekecektir. Kredi kartı başvurusunda bulunmak ya da başvurunuzu takip etmek için göndereceğiniz kısa mesajlar, 1 sms olarak ücrete tabii tutulacaktır.

Halkbank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

T.C. kimlik numaranızı yazıp, 3452’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası için talep etmek istediğiniz işlemi yazıp 4747’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir. Örnek verecek olursak; Hem kredi kartı olarak hem de banka kartı olarak kullanılmakta olan Combo karta başvuruda bulunmak istiyorsanız: COMBO yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazın ve daha sonra 4747’ye kısa mesaj olarak gönderin.

TEB SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartının ismini yazıp 4663’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

BONUS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazın ve ardından 3340’a kısa mesaj olarak gönderin.


Odeabank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

BANKO yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazın ve ardından 8444’e kısa mesaj olarak gönderin.

Vakıfbank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

VB yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazın ve ardından 5724’e kısa mesaj olarak gönderin.

Şekerbank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

BONUS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazın ve ardından 1953’e kısa mesaj olarak gönderin.

ING Bank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

ING Bonus Card başvurusunda bulunmak istiyorsanız, KART yazarak boşluk bırakın ve T.C. kimlik numaranızı yazın. Daha sonra 2205’e kısa mesaj olarak gönderin. ING Pegasus Plus kart için başvuruda bulunmak istiyorsanız PGS yazarak bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazın. Daha sonra 2205’e kısa mesaj olarak gönderin.

QNB Finansbank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

T.C. kimlik numaranızı yazıp 2273’e kısa mesaj gönderin. Böylece kart başvurusunda bulunmuş olursunuz.

Yukarıda yazmış olduğumuz bankalara kredi kartı başvurusunda bulunmak sizlerinde okuduğunuz üzere son derece basit. Hiç zaman kaybı yaşamadan kredi kartı başvurunuzu kısa mesaj yollayarak yapabilirsiniz. Fakat her bankaya kısa mesaj atarak kredi kartı başvurusunda bulunamazsınız. Bazı bankalar için şubeye gitmeniz gerekmektedir. Kısa mesaj aracılığı ile kredi kartı başvurusunu kabul eden bankaları yazımızda yer verdik. Sizler de, yukarıda yazmış olduğumuz numaralara kısa mesaj yollayarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunarak banka şubelerinde sıra bekleme sorununu ortadan kaldırmış olursunuz. SMS ile kredi kartı başvurusunda problemler yaşıyorsanız size en yakın banka şubesine uğrayarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj ya da şubeye gitmenin haricinde iletişim merkezlerinden, internet şubesinden ya da mobil bankacılık aracılığı ile kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat sms aracılığı ile yapacağınız başvuruların daha kısa süre zarfında sonuçlanacağını hatırlatmakta fayda vardır.

Sizlere Sms İle Kredi Kartı Başvurusu 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: kredi kartı başvurusu, sms ile kart başvurusu,


SMS İle Kredi Kartı Başvurusu 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: