Şekerbank Traktör Kredisi 2021


Şekerbank Traktör Kredisi ile hayalinizde yer alan traktöre kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Şekerbank bizlere birçok avantajlı kampanya sunmaktadır. Bu kampanyaların içerisinde Şekerbank Traktör Kredisi yer almaktadır.

Şekerbank’ın bizlere sunmuş olduğu bu kredi 0 km ve 2. el traktör alımlarında uygun faiz oranı ile karşımıza çıkmaktadır. Çiftçiler ve tarım sektöründe faaliyet gösteren tüzel kişiler, 0 km yada 2. el traktör ihtiyacının karşılanması için sunulan esnek ödemeli kredidir. 0 km yada içinde bulunulan yıl içinde alımı yapılan traktörlerde anahtar teslim fiyatının %75’ine kadar 60 ay vade ve senede bir ödemeli olarak kredi verebilmektedir.

5 yaşını aşmamış 2. el traktörlerde ise, maksimum alım satım bedelinin %60’ına kadar 60 ay vadeli ve senede bir ödemeli kredi verebilmektedir.


Şekerbank Traktör Kredisi Başvurusu

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Şekerbank birçok yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır. Bu yeniliklerin başında Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şekerbank Kredi Kartı gelmektedir.

Birçok banka gibi Şekerbank’ta bizlere kredi veya kredi kartı verirken, kredi notumuza bakar. Kredi notunun uygunluğuna göre karar verilir. Kredi notumuz yüksekse kolaylıkla birçok ürünlerden yararlanabiliriz.

Şekerbank Traktör Kredisi Başvurusu için en yakın Şekerbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Şekerbank dışında TEB’te Traktör Kredisi imkanı sunar. TEB Traktör Kredisi konumuza göz atabilirsiniz.

Sizlere Şekerbank Traktör Kredisi 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: traktör kredisi, şekerbank kredi, tarımsal kredi


Şekerbank Traktör Kredisi 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: