Şekerbank İhtiyaç Kredi Başvurusu


Birçok alanda olumlu değişiklikler ile adından söz ettiren bir banka olan, Şekerbank bizlere ihtiyaç kredisi imkanı sunar. Şekerbank İhtiyaç Kredi Başvurusu oldukça kolaydır. 10.000 TL ve üstündeki bütün bireysel ihtiyaçlarınız için alımı kolay, ödeme şartları avantajlıdır. Bireysel Finansman Kredisi, Türk Lirası olarak kullanabilir. Kredinin teminatına başvuru sahibi adına kayıtlı konutun ipoteği alınır. Teminata alınan konutun ekspertiz değerinin %50’sine kadar kullanabilir.

60 aya varan vade seçeneği ve uygun faiz oranları ile Şekerbank İhtiyaç Kredi Başvurusu için en yakın Şekerbank Şubesine başvurabilirsiniz. Bunun dışında Şekerbank İnternet Şubesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

  • Faiz oranı %1,44 ve vadesi 3-60 aydır.

Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Dahil Toplamı Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
100.000 ₺ 60 Ay 1,44% 2,642.27₺ 500 ₺ 1,915.94₺ 1,91% 22,90%

Kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 60 aydır. Örnek tablo 100.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, bir defaya mahsus alınır. Tablodaki kredi tahsis ücretine 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Örnek tabloda vergiler dahil Ekspertiz ücreti 1.200 TL, ipotek tesis ücreti 215,94 TL, toplamda 1,915.94 TL dahil edilerek hesaplanmıştır Aylık/Yıllık toplam maliyet oranı, efektif faiz oranı olup Sigorta masrafları müşteri ve konut özelliklerine göre değiştiğinden hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Şekerbank, faiz oranlarında değişiklik yapma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Sizlere Şekerbank İhtiyaç Kredi Başvurusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: ihtiyaç kredisi, şekerbank kredi, kolay kredi


Şekerbank İhtiyaç Kredi Başvurusu | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: