QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri 2021


Son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan QNB Finansbank, 1987 yılında kurulan ve günümüzde Katar Merkez Bankası yönetiminde olan bir mevduat bankasıdır. Kuruluşunun Nisan 2006’ya değin Fiba Holding bünyesinde faaliyet gösteren Finansbank, bu tarihte Yunanistan Ulusal Bankasına satıldı.

QNB Finansbank birçok alanda bizlere oldukça avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak için kimimiz şubeleri tercih ederiz kimimizde QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerini kullanırız. 2011 yılında Call Center Awards tarafından verilen İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri’nde 500’den fazla Koltuklu Çağrı Merkezleri kategorisinde En iyi Çağrı Merkezi ödülünü alan QNB Finansbank Telefon Bankacılığı 0850 222 0 900 ile bizlerin karşısına çıkmaktadır.

0850 222 0 900’ü aradığınız takdirde ileri teknoloji sesli yanıt sistemi ve müşteri danışmanların aracılığıyla pek çok işlemi hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.


Geliştirilmiş sesli yanıt sistemi ile sizi tanıyarak size özel menüler sunmaktadır. Bu sayede daha hızlı ve kolay hizmet alma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Müşteri danışmanına bağlanmaya gerek kalmadan pek çok işlemi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Anında kredi kullanımından vergi ödemeye, otomatik fatura talimatı vermekten kart başvurusunda bulunmaya kadar pek çok bankacılık işlemini yapabilir ve kredi kartı ürünleri hakkında tek bir telefonla bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri, uzman kadrosu ile sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Kobiler içinde telefon numarası 0850 222 1 900. Bunun yanında 0850 220 85 73 numaralı Alo Kredi hattını arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sizlere QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: qnb finansbank müşteri hizmetleri bağlanma, cardfinans müşteri hizmetleri, finansbank müşteri hizmetleri doğrudan


QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: