PTT Kredi Başvurusu 2020 (Sms İle Başvuru)


PTT kredi başvurusu son zamanlarda arttı. Bunun nedeni ptt kredisi faiz oranları oldukça uygundur. PTT kredi kullanmak isteyen kişiler için farklı bankalarla ortalık kurdu. Bu krediye başvuru yapmak için şubelere gitmeniz gerekmektedir. Özellikle emekli maaşını PTT şubeleri üzerinden alan emekliler için son derece özel fırsat ve koşul sunulmaktadır. Bu sebeple PTT emekli kredisi son aylarda oldukça fazla talep görmeye başladı.
PTT kredisi denilince ilk akla gelen banka Denizbank olarak ön plana çıkmaktadır. Denizbank PTT kredisi yanı sıra Aktif Bank PTT kredisi ile kredi notu son derece düşük olan kişilerin kredi kullanımına imkan sağlamaktadır. Bu sayede düşük kredi notuna kredi veren bankalar sıralamasında birincilik koltuğuna oturmaktadır. Bir başka konumuz olan Kredi Notu Öğrenme konumuza göz atabilirsiniz. Burgan Bank’ta kolay PTT ihtiyaç kredisi veren banka arasındadır. 
PTT kredisi kullanmak için aranılan şartlar hangi kredinin kullanılmak istendiğine bağlı olarak değişkenlik göstermek ile birlikte bütün kredilerde aranılan ortak şart kredi başvuru formu doldurmak isteyen kişinin reşit olması, akıl sağlığının yerinde olması ve aylık belgelenebilir bir gelire sahip olmasıdır. Bu şartları taşıyan kişiler PTT kredisi başvurusu için gerekli hakka sahip olup, PTT kredi başvuru sonucu onaylanırsa, hemen kredi kullandırma işlemini sonuçlandırmaktadır.


BankaTutarVadeÜst Yaş Sınırı Banka
Burgan Bank55.000 TL60 Ay84Burgan Bank İhtiyaç Kredisi
Aktif Bank50.000 TL60 Ay80Aktif Bank İhtiyaç Kredisi
ING Bank45.000 TL60 Ay75ING İhtiyaç Kredisi
DenizBank36.000 TL60 Ay80Denizbank İhtiyaç Kredisi
TEB 35.000 TL60 Ay70TEB İhtiyaç Kredisi

Şunu belirtmek isterim ki; bu krediye başvuru yapmadan önce faiz oranları ve maliyet tablosunu oldukça iyi analiz etmeniz gerekir. Bunun nedeni ilerleyen zamanlarda ödemelerde güçlük çekmenizdir. Ödemelerde sıkıntı yaşarsanız ilerleyen zamanlarda taksitlerinizi ödemeyebilirsiniz ve bu durumda istenmeyen durumlar gelişebilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için analiz yapmak gerekir.

BankaTutarFaiz OranıTaksit Tutarı
ING Bank15.007 TL1,19%249 TL
QNB Finansbank15.288 TL1,25%254 TL
Türkiye İş Bankası15.477 TL1,29%257 TL

Sizlere PTT Kredi Başvurusu 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz

Etiketler: ptt aktif bank kredi başvurusu, ptt kredi başvurusu şartları, ptt kredi başvurusu yap, ptt kredi veriyor


Bir düşünce “PTT Kredi Başvurusu 2020 (Sms İle Başvuru)

  • 10/06/2019 tarihinde, saat 23:48
    Permalink

    Oldukça açıklayıcı bir konu olmuş. Ellerinize sağlık.

    Cevap

PTT Kredi Başvurusu (Sms İle Başvuru) 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: