Odeabank Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma


Son yıllarda birçok alanda değişiklikler ile adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Odeabank, bizlere oldukça avantajlı kampanyalar sunar. Bu kampanyaların başında Odeabank Kredi Kartı gelir. Odeabank Kredi Kartı ile birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Bu avantajın en başında kredi kartınıza aidat ödemezsiniz ve kredi kartınızı internet alışverişlerinizde güvende kullanabilirsiniz. Hem yurt içi hem yurt dışında online alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bir çoğumuz online alışverişlerimizden sonra kredi kartımızı internet alışverişlerini kapatırız. Bankada bu nokta bizlere kalan limitin kötüye kullanılmaması için kredi kartın online alışverişe açma ve kapatma yetkisi vermiştir. Bu sayede bizlerin de banka güvenliği altında kendi kredi kartlarımızın güvenliğinden sorumlu hale geldik.


Odeabank Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma ve Kapatma

Bir çoğumuz internet alışverişlerimizde, fatura ve benzeri ödemelerde kredi kartımızı kullanırız. Ancak dikkat etmemiz gereken nokta güvenli olan sitelerden bu tür ödemeleri yapmamız gerekir. Aksi takdirde ilerleyen zamanlarda bir takım problemler yaşayabiliriz. Odeabank Kredi Kartımız ile online ödemelerimizi yapmak için online ödemelerin açık olması gerekir. Kredi kartımız online ödemelere açık değilse, Odeabank Mobil Uygulama, Odeabank İnternet Bankacılığı veya Odeabank Müşteri Hizmetleri üzerinden gerekli ayarı yapabilirsiniz. Odeabank Mobil Uygulama Ayarlar>Kredi Kartı Bilgilerinizi bularak burada yer alan online alışveriş açma ve kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartını İnternet Alışverişine Kapatma için, yine Odeabank Mobil Uygulama, Odeabank İnternet Bankacılığı veya Odeabank Müşteri Hizmetleri üzerinden gerekli ayarı yapabilirsiniz. Odeabank Mobil Uygulama Ayarlar>Kredi Kartı Bilgilerinizi bularak burada yer alan online alışveriş açma ve kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere Odeabank Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: odeabank internet alışverişine açma, odeabank kredi kartını internet alışverişine kapatma


Odeabank Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: