Odeabank Kredi Kartı Taksitlendirme Kampanyası


Odeabank kredi kartı taksitlendirme kampanyası Bank’O kredi kartı ile yapılan alışverişleri kapsamaktadır. Başlayan son taksitlendirme kampanyasıyla peşin yapılmış olunan alışverişi yalnızca bir kısa mesajla 3 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bank’O kartla yapılmış olan peşin alışverişten sonra sizlere kısa mesaj gelecektir. Şayet peşin alışverişte 3 taksitle ödeme yapılacaksa mesajı olumlu olarak yanıtlayabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için hem yurt içinde yapılan bir alışveriş olması gerekiyor, hem de 50 TL yada daha üzeri bir tutarda yapılmış alışveriş olması gerekmektedir. Şayet 50 TL’nin altında, yurt dışında veya zaten taksitli olarak yapılmış bir alışveriş ise kampanya ile ilgili mesaj gelmeyecektir. Kampanyaya katılım, diğer kampanyalardan farklı olarak alışverişin sonrasında katılınabilecek olmasıdır. Akaryakıtla ilgili harcamalar, telekomünikasyon harcamaları, gıda ve yemek harcamaları kampanya kapsamının dışındadır. Şayet gelen mesajı hesap kesim tarihinden sonra cevaplarsanız, kampanya geçerli olmayacaktır.


Bank’O Kart Taksitlendirme Kampanyası Detayları

  • 50 TL ve üzeri yurt içi peşin işlemlerinde hesap kesim tarihinden önce gelen taksit SMS’ini yanıtlayarak taksitlendirebilirsiniz.
  • Taksitlendirme işlemi için vergiler hariç %2,02 faiz yansıtılacaktır.
  • Telekomünikasyon, yemek, gıda ve akaryakıt harcamalarla yurt dışında yapılan işlemler taksitlendirmeye dahil değildir.
  • Taksitlendirme işleminin sonucu SMS’le sizlere iletilecektir. Hesap kesim tarihi öncesi yapılmış olan işlemler için hesap kesim tarihi sonrasında taksitlendirme talebi yapılmayacaktır.
  • Alışverişten sonra odeabank sistemine kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilecek SMS’de yer alan kodu 8444’e göndererek, SMS’de teklif edilen biçimde alışverişinizi 3 ay taksitlendirebilirsiniz.

Odeabank kredi kart taksitlendirme kampanyası hakkında sizlere gerekli bilgileri verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: odeabank bank kart, odebank kredi kartı kampanyası


Odeabank Kredi Kartı Taksitlendirme Kampanyası | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: