Odeabank İhtiyaç Kredisi 2020


Odeabank son yıllarda yapmış olduğu birçok değişiklikler ile adından sıklıkla söz ettirdi. Bu değişiklerin başında krediler gelmektedir. Odeabank İhtiyaç Kredisi 60 aya varan vade seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Odeabank İhtiyaç Kredisi imkanı bizlere sunarken kredi notumuza bakar. Kredi notumuzun uygunluğuna göre kredi kullanımı yaparız. Bu nedenle kredi notumuza oldukça dikkat etmeliyiz.

Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık Taksit
Tutarı
Kredi Tahsis
Ücreti
Aylık Maliyet
Oranı
Efektif Yıllık
Faiz Oranı
10.000 TL36 ay1,49% 379,10 TL0 TL 1,7881% 23,6979%

Örnek maliyet tablosu kapsamında Banka’nın yapacağı müşteri skorlaması sonrasında belirlenecek faiz oranı kredi kullandırım öncesi müşteri onayına sunulur. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde beşi kadardır ve BSMV dahil gösterilmiştir. Sigorta masrafı, efektif yıllık maliyet oranı hesaplamasına dahil edilmemiş olup, kişiye göre değişmektedir. Efektif yıllık faiz oranına , kredi tahsis ücreti dahildir. Banka gelir belgesi talep etme, kampanyayı durdurma, içeriğini değiştirme, başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Kredi taksit ödemelerinizi;


  • Odeabank İnternet Şubesi’nden,
  • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’nden,
  • Odeabank Mobil Şube’den,
  • Herhangi bir banka hesabınızdan EFT/havale ile,
  • Akbank ATM’leri ve PTT Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz,

Akbank ATM’leri ve PTT Şubelerinden ödeme yapabilmek için TC Kimlik No ve kredi hesabına ait IBAN No bilgileri gereklidir. PTT Şubeleri’nden kredi ödemeleri BSMV dahil 3,5 TL ile Akbank ATM’lerinden kredi ödemeleri 2,5 TL+BSMV olarak ücretlendirilir. Akbank ATM’lerinden “Odeabank Ödemeleri” adımı seçilerek ödeme yapılabilir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu için şubeye gidebilirsiniz. Bunun yanında Odeabank İnternet Şubesi yada Odeabank Mobil Şube’den başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yaparken nüfus cüzdanını yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi’nin yanında bizlere kredi kartı ve oksijen hesap imkanları da sunmaktadır. Odeabank Kredi Kartı Başvurusu ve Odeabank Oksijen Hesap konumuza göz atabilirsiniz.

Sizlere Odeabank İhtiyaç Kredisi 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: ihtiyaç kredisi, kolay kredi, internet bankacılığı kredi


Odeabank İhtiyaç Kredisi 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: