Miles And Smiles Kredi Kartı Mil Kazanma 2021


Harcama yaptığınız sektöre, kart tipine ve Türk Hava Yolları yolcu programı üyelik statünüze göre değişen oranlarda mil kazanabilirsiniz. Miles and smiles garanti kredi kartıyla, harcama yapılan sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanabilirsiniz. Restoran, otel, seyahat acenteleri, araç kiralama harcamalarında sizlere daha çok mil kazandırır. Miles and smiles kredi kartından yapılan harcamalarda sektöre, kart tipine ve Türk Hava Yolları yolcu programı üyelik statünüze göre değişen mil kazanım oranlarını hesaplayabilirsiniz.

Mil oranlarını hesaplamak için Miles&Smiles linkine tıklayın.

Kart Tipine Göre Mil Kazanımı

Miles and Smiles Mastercard ile alışverişlerinizde her yerde mil; Miles and Smiles American Express® ile %15, Miles and Smiles American Express® Platinum ve Privé ile %25 daha fazla mil kazanırsınız.

Kartlarınızın trink özelliğiyle hızlı ve kolaylıkla ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizde bile mil kazanabilirsiniz. Trink özellikli miles and smiles garanti kartınızı, temassız okuyuculara yaklaştırarak 90 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem Miles and Smiles Mastercard hemde American Express kredi kartınızla temassız işlem yapabilirsiniz.

Miles and smiles American Express’inizle işbankası, denizbank, vakıfbank, halkbank ve teb pos cihazlarından da işlem yapabilirsiniz. 1.000.000’dan fazla noktadan ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.


Türk Hava Yolları Statüsüne Göre Mil Kazanma

Daha çok uçarak, alışverişlerinizden daha çok mil kazanma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Türk Hava Yolları yolcu programı miles and smiles statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden en az %25; Elite ve Elite Plus ise %50 daha fazla mil kazanabilirsiniz.

Ek kartınız varsa şayet Türk Hava Yolları yolcu programı statülerine göre mil kazanır ve miller asıl kartın bağlı olduğu TK hesabında birikir. Biriken millerinizi, Türk Hava Yolları yolcu programı miles and smiles’da üst statüye geçmek için kullanabilir, üst statüye geçerek alışverişlerinizden daha fazla mil kazanabilirsiniz. Türk Hava Yolları yolcu programı miles and smiles’da üst statüye geçmek için 444 0 849 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Miles and smiles kredi kartlarından yurt içi ve dışı yapılan finansal işlemlerden, PTT ve posta ödemelerinden, otomatik fatura ödemelerinden, emlak ile ilgili ödemelerden, düzenli ödeme ve aidat ödemelerinden, sigorta, emeklilik, vergi/ceza ödemeler, kumar ve bahis ödemeleri ve diğer kamu hizmetleri ödemelerinden mail kazanılmamaktadır. Miles and smiles garanti kredi kartınızla sektörlere göre değişen mil kazanımlarında, harcama yapılan iş yerinin bağlı olduğu “iş yeri kategori kodu” dikkate alınmaktadır. İş yeri kategori kodları mastercard, bkm gibi kuruluşlar tarafından belirlenir ve uluslararasıdır. Mil kazanımlarınız, harcama yaptığınız üye iş yerinin, iş yeri kategori kodunda belirtilen sektöre göre sistemsel olarak yansıtılmaktadır.

Sizlere miles and smiles kredi kartı mil kazanma konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: garanti miles and smiles, miles and smiles kredi kartı mil kazanma, thy miles


Miles And Smiles Kredi Kartı Mil Kazanma 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: