Kuveyt Türk Kartsız Para Çekme


Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber birçok banka bizlerin hayatlarını oldukça kolaylaştıracak adımlar atmaktadır. Bu adımlar bizlerin hem banka işlemlerini hızlandırmakta hem de güvenli bir hale getirmektedir. Birçok banka gibi de Kuveyt Türk bu adımları atmaktadır. Bu adımların başında ATM’lerden Kartsız Para Çekme veya Para Yatırma işlemi gelmektedir.

Kuveyt Türk Kartsız Para Çekme ile hızlı ve güvenli bir şekilde ATM’lerden para çekebilirsiniz. Bunun için Android veya IOS işletim sistemine sahip bir cihazınızın olması gerekmektedir. Kuveyt Türk Mobil Müşterileri yanlarında kartları olmasa bile QR Kod ile ATM’lerden 7/24 kolayca para çekebilir. Bunun yanında para göndermek içinde karşı tarafın telefon numarası yeterli oluyor.


Kuveyt Türk İnternet Bankacılığını kullanan Kuveyt Türk müşterileri, IBAN veya hesap numarasına ihtiyaç duymadan, telefon numarası ile kolayca ve hızlı para gönderebilmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için Kuveyt Türk İnternet Bankacılığına giriş yapıp “Cep Telefonuna Para Gönderme” özelliğini seçtikten sonra karşı tarafın telefon numarasına girmek yeterli oluyor. Para gönderen kişi telefonuna gelen referans numarası ile Kuveyt Türk ATM’lerinden parasını çekebiliyor.

Kuveyt Türk Kartsız Para Çekme

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığının yeni özelliği QR Kod ile Para Çekme, ATM’den kartsız para çekebilmeye olanak tanımaktadır. Kartsız para çekmek için Kuveyt Türk İnternet Bankacılığına giriş yaptıktan sonra “QR Kod ile Para Çek” menüsüne tıklayıp çekmek istediğiniz tutarı girin. Hemen sonra ATM üzerinden 5 tuşuna basıp ekranda çıkan QR Kodu telefonun kamerasına okutulduktan sonra para çekme işleminiz tamamlanmaktadır.

Sizlere Kuveyt Türk Kartsız Para Çekme konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: kuveyt türk para çekme, kuveyt türk para yatırma, kuveyt türk qr kod ile para çekme


Kuveyt Türk Kartsız Para Çekme | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: