Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır? Tüm Bankalar


Ülkemizde mobil teknolojinin hızlı büyümesi ile beraber bankalar müşterilerinin işlemlerini kolaylaştırmak için önemli adımlar atmaktadır. Bu adımların en dikkat çekeni olan “QR Kodu” ile beraber ATM’den kartsız para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan başlıklarda bazı bankaların kartsız para çekme imkanı hakkında sizlere bilgi verilmiştir.

Garanti Bankası QR Kodu İle Kartsız Nasıl Para Çekebilirsiniz?

Son zamanlarda yapmış olduğu birçok değişiklikler ile adından sıklıkla söz ettiren Garanti Bankası, bizlere kartsız para çekme imkanı tanımaktadır. Yapmanız gereken ilk olarak “Garanti Cep” uygulamasını mobil cihazınıza indirmektir. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın. Daha sonra Bankacılık İşlemleri > Para Çekme > Para Çekilecek Hesap > Tutar > Şimdi Çek adımlarını takip ettikten sonra, Garanti ATM’sinden kartsız işlemlere tıklayın. Para çekme menüsünden QR ile para çekmeye basınız. ATM’deki QR kare kodunu telefonunuzdan okutunuz. Paranızı 10 saniye içerisinde teslim alacaksınız.

Garanti Bankası ATM’sinden para çekmede problem yaşarsanız, Garanti Müşteri Hizmetlerine bağlanıp, konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Garanti Müşteri Hizmetleri iletişim kanalı için Garanti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020 konumuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi QR Kodu İle Kartsız Nasıl Para Çekebilirsiniz?

İlk olarak Yapı Kredi mobil uygulamasını telefonunuza indirin. Daha sonra uygulamaya giriş yapıp, QR Para Çekme > Para Çekilecek Hesap > Tutar adımlarını takip ettikten sonra, Yap Kredi ATM’sinden kartsız işlemler menüsünden Para Çekme > QR Kodu İle Para Çekme işlemine girerek, mobil uygulamanızdan ATM’deki kare kodu taratıyoruz. İşlem onaylandıktan sonra paranızı teslim alabilirsiniz.


Yapı Kredi ATM’sinden para çekmede problem yaşarsanız, Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine bağlanıp, konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri iletişim kanalı için Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020 konumuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası QR Kodu İle Kartsız Nasıl Para Çekebilirsiniz?

İlk olarak İşCep uygulamasını telefonunuza indirin. Daha sonra uygulamaya giriş yapıp, Para Çekme > Karekod İle > Para Çekilecek Hesap > Tutar adımları takip ettikten sonra, İş Bankası ATM’sinden 9’a basın. ATM’de karşınıza çıkan ekranda kare kodu taratıyoruz. İşlem onaylandıktan sonra paranızı teslim alabilirsiniz.

Kuveyt Türk QR Kodu İle Kartsız Nasıl Para Çekebilirsiniz?

İlk olarak Kuveyt Türk uygulamasını telefonunuza indirin. Daha sonra sol menüde yer alan “QR Kod İle Para Çek” butonuna tıklayınız. Paranın çekileceği hesabı ve çekilmek istenen tutarı girdikten sonra ileri butonuna basın. ATM’den 5 tuşuna basarak karşınıza çıkan QR kodunu kameranızdan okutma işlemi yapın. İşlem onaylandıktan sonra paranızı teslim alabilirsiniz.

TEB Bankası QR Kodu İle Kartsız Nasıl Para Çekebilirsiniz?

İlk olarak CepteTEB mobil uygulamasını telefonunuza indirin. Daha sonra uygulamaya giriş yaptıktan sonra, QR Kod İle Para Çekme butonuna basın. Paranın çekileceği hesabı ve tutarı yazdıktan sonra, ATM’den giriş tuşuna basın. Ardından CepteTEB ile para çek butonuna basın. Mobil uygulamadan hesap ve tutarı seçtikten sonra ileri butonuna basın. ATM’den size gösterilen alandan QR kodu okuttuğunuz takdirde işleminiz tamamlanır. İşleminiz onaylandıktan sonra paranızı teslim alabilirsiniz.

TEB ATM’sinden para çekmede problem yaşarsanız, TEB Müşteri Hizmetlerine bağlanıp, konu hakkında bilgi alabilirsiniz. TEB Müşteri Hizmetleri iletişim kanalı için TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020 konumuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizlere kartsız para çekme konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildire bilir veya tartışmaya sunabilirsiniz

Etiketler: kartsız para çekme, atm den kartsız para çekme, garanti kartsız para çekme,yapı kredi kartsız para çekme


Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır? Tüm Bankalar | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: