İşCep Nedir? Nasıl Kullanılır?


Mobil uygulaması olan İşCep ile ihtiyaç duyulan birçok bankacılık işlemini bulunduğunuz yerde hızlı ve güvenli gerçekleştirebilirsiniz. Hesap bilgilerinize veya dekontlarınıza hızlı ve kolayca ulaşılabilir. Avantajlı kurlar ile döviz alıp satabilirsiniz. Birikim, kredi kartı, kredi, para aktarma, yatırım işlerimi, fatura ödeme ve daha fazlası İşCep’te sizi beklemektedir.

Kullanmış olduğunuz tarayıcısına http://www.isbank.com.tr/indir yazarak veya App Store, Google Play Store’dan uygulamayı indirebilirsiniz.

İşCep’e giriş yaparak, menüden e-Devlet’i seçerek başka bir şifreye gerek kalmadan e-Devlet kapısına kolayca geçiş yapabilirsiniz.


Hem bireysel hem ticari müşterileri kolaylıkla kullandığı İşCep uygulamasını telefonlarına http://www.isbank.com.tr/indir yazarak veya App Store, Google Play Store’dan uygulamayı indirebilir. İşCep uygulaması İOS 9 ve üzeri, Android için 4.1 ve üzeri sahip telefonları desteklemektedir.

Bireysel müşteriler, müşteri numarası / T.C. kimlik numarası, müşteri şifresi ve mobil onay kodu yada cep anahtarıyla İşCep’e giriş yapabilir. Bunun yanında cihazı İşCep’e tanımlayarak  bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir.

Ticari müşteriler, ticari müşteri numarası, kullanıcı kodu, müşteri şifresi ve mobil onay kodu veya ileri güvenlik aracı (cep anahtar) ile İşCep’e giriş yapabilir. Bankacılık işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Mobil onay kodu ile giriş: ileri güvenlik aracı kullanmayan bireysel ve ticari müşteriler bankaya kayıtlı cep telefonlarına gönderilecek mobil onay kodu ile İşCep’ e giriş yapılabilir.

Sizlere İşCep Nedir? Nasıl Kullanılır? konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: işcep internet


İşCep Nedir? Nasıl Kullanılır? | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: