İş Bankası Temassız Ödeme Açma


Son yıllarda birçok kişi tarafından tercih edilen temassız ödeme hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Temassız ödeme ile şifre girmeden ödemeleri gerçekleştirme imkanı sağlamaktadır. Temassız ödeme özelliği tanımlı olan kartı POS makinesine tutarak ödemelerimizi gerçekleştirmekteyiz. Şifre girme gibi sorunların olmayışı alışverişi kolaylaştırırken aynı zamanda bizlere zaman tasarrufu sağlıyor. Aynı zamanda kartımızı kimseye vermek zorunda kalmadığından güvenilir bir ödeme seçeneği olarak ön plana çıkmaktadır.

İş Bankası Temassız Ödeme Açma

Öncellikle kart başvuru yaparken temassız özelliğini istediğinizi belirtmek kartınızın sizlere ulaştığında temassız ödeme özelliğini aktif olmasını sağlar. Sonradan temassız ödeme özelliğini açmanıza gerek kalmaz. Ancak kartınızın temassız ödeme özelliği halihazırda açık değilse İş Bankası Müşteri Hizmetlerini arayarak veya İş Bankası İnternet Bankacılığı ile açabilirsiniz. Bu yollar dışında en yakın İş Bankası şubesine giderek temassız ödemeyi açabilirsiniz.


İş Bankası Temassız Ödeme Kapatma

Temassız özelliğin sağladığı kolaylıklar ile bizler tarafında tercih edilmektedir. Ancak bu kolaylıkların dezavantaja dönüştüğü durumlarda vardır. Kart çalınması gibi durumlarda şifre olmaksızın alışveriş imkanı sunan temassız ödeme özelliğinin korkutucu sonuçlar vereceğini düşünmektedir. Bu nedenle kartlarda tanımlı olan temassız ödeme özelliği kapatma ihtiyacı duymaktadır. Kartınızın temassız ödeme özelliğini İş Bankası Müşteri Hizmetlerini arayarak veya İş Bankası İnternet Bankacılığı ile kapatabilirsiniz. Bu yollar dışında en yakın İş Bankası şubesine giderek temassız ödemeyi kapatabilirsiniz.

Sizlere İş Bankası Temassız Ödeme Açma konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: temassız özelliği açma, iş bankası temassız ödeme kapatma, şifresiz ödeme


İş Bankası Temassız Ödeme Açma | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: