İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020


Son yıllarda yapılan araştırmalar neticesinde birçok kişi bankalara borçlarını ödeyemedikleri için icralık olmuşlardır. Bu duruma gelmeden önce kredi veya kredi kartı kullanımını çok iyi hesap etmeliyiz. Hemen hemen tüm makalelerimiz de bu konuya ısrarla değindik. Biz bir kredi kullanımı yapacaksak, onun bize geri dönüşü nasıl ve ne şekilde olur? durumlarını hesap edip, tedbir almayız. Aldığımızda takdir Kredi Borçlarını ödeyemeyecek hale geliyoruz. Hal böyle olunca bankaların gözünden iyi bir yer edinmediğimizi sizlere hatırlatmak isterim. Çünkü bankalar kredi veya kredi kartı verecek kişilerin kredi notuna ve ödemelerine bakar. A kişisi zamanında ödeme yapıyor mu? Bu kişini Kredi Notu kaç? gibi durumlara bakar. Eğer bunlarda bir sıkıntı varsa, kredi veya kredi kartı almanız zorlaşır. Hatta ilerleyen zamanlarda icralık oluruz. Geldiğimiz noktaya bakarsak, hiç açıcı bir durum olmaz. Bankaların nazarın bir defa kötü konuma gelirseniz, bu durum size ilerleyen zamanlarda ayak bağı olur.
Bu duruma gelmemek için, ödeme planı ve taksitlerinizi iyi analiz edin. Maaşınızın üzerinde kredi kartı veya kredi ödemesi yapmayın. Ödemelerinizi geciktirmeyin. Bu konulara dikkat ederseniz, herhangi bir sıkıntılı durum ile karşılaşmazsınız.
Ancak aksini yaparsanız ilk olarak banka tarafından takibe alınırsınız. Daha sonra avukatlık hatta icralık olursunuz. Eğer eski bankanız üzerinden icralık olduysanız, bankanız ile bir anlaşma yoluna gidebilirsiniz. Bankanız size uygun kredi sunabilir. Ancak krediyi kabul etmezseniz, var olan borçlarınızı kolay şartlarda ödemek istiyorsanız, kim tarafından icraya verildiyseniz, o kurum ile iletişime geçmelisiniz. Genellikle bankalar avukatlar aracılığı ile alacaklarını tahsis etmek isterler. Bu sebeple avukat ile anlaşma yoluna gidebilirsiniz. Birçok avukat samimiyetinizi anlarsa, yapılandırmayı kabul edecektir. Çünkü banka avukatı sizi icraya verirse eline çok şey geçmeyecek ve yalnızca zaman kaybı olacaktır. Ancak siz borcunuzu ödeyeceğinizi taahhüt ederseniz, işiniz çok daha kolay bir biçimde çözülecektir. Fakat siz bu yolu istemiyorsanız, ısrarla kredi çekeceğim diyorsanız, aşağıda size bazı krediler hakkında bilgi vereceğiz.


İcralık Olanlara Hangi Banka Kredi Verir?

Bazı bankalar icralık olan kişilere kredi imkanı sunmaktadır. Bu bankaların başında aktif bank gelmektedir. Gelir belgesi olan kişilere, kredi limitinin yeterli olması durumunda kredi konusunda yardımcı olmaktadır. Diğer bankalar ise;

  • Ziraat Bankası,
  • ING Bank,
  • QNB Finansbank,
  • Burgan Bank,
  • Akbank,
  • Yapı Kredi,

Yukarıda sıralamış olduğumuz bankalara kredi başvurusu yapmak için şubelere gitmeniz gerekmektedir. Gelir belgeniz ile şubelere giderek, başvuru yapabilirsiniz.

Sizlere icralık olanlara kredi veren bankalar konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: acil para lazım, icralık olanlara kredi, kara listeye kredi, sicili bozuk olana kredi çıkartılır


İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: