Halkbank Bank24 Jet Kart Başvurusu


Bizlere birçok avantajlı kampanyalar sunan Halkbank, alışverişlerimizde cüzdan taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Halkbank Bank24 Jet Kart ile Visa ve Mastercard kabul eden bütün üye iş yerlerinde, şifreli yada şifresiz-hızlı harcama yaparken (limitleriniz dahilinde) kullanabilirsiniz.

  • Temassız hızlı ödemelerinizi (35 TL’ye kadar) şifresiz olarak yapabilirsiniz.
  • Hızlı ödemenin yanında harcamalarınızı şifreli olarak yapabilirsiniz.

Halkbank Bank24 Jet Kartın birçok avantajlı özelliği var. Bunlar;

  • Para yatırıp, çekebilirsiniz.
  • Hesap bakiyenizi ve hareketlerinizi anında öğrenebilirsiniz.
  • Banka nezdindeki bütün hesaplarınızla ilişkilendirebilirsiniz.
  • Bank24 kartlarımıza sunulan bütün bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Halkbank Bank24 Jet Kart başvurusu için en yakın Halkbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Bank24 Kartıma Nasıl Bakiye Yüklerim?

  • Halkbank ATM’lerinden kolayca yükleme yapabilirsiniz. ATM’deki Bank24 Jet Kart menüsünü kullanarak vadesiz hesabınızdan veya para yatırmalı ATM’lerden kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.
  • Halkbank POS’larını kullanarak vadesiz hesabınızdan yükleme yapabilirsiniz.
  • Halkbank Müşteri Hizmetlerini (0 850 222 0 400) arayarak vadesiz hesabınızdan ve Halkbank İnternet Şubesini kullanarak vadesiz hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.

Bunun yanında verilecek olunan “otomatik yükleme talimatı” ile kartınıza seçeceğiniz hesabınızdan para aktarabilirsiniz. Dialog’dan ve internetten verilen yükleme emrinin aktif olabilmesi ve kullanılabilmesi için kartınız ile herhangi bir ATM yada POS aracılığıyla şifreli bir işlem yapmanız gerekir.

Bank24 Kartım Kayboldu Ne Yapmalıyım?

halkbank bank24
bank24 kart

Kayıp veya çalıntı durumunu Halkbank Müşteri Hizmetleri (0 850 222 0 400) ile görüşüp bildirmeniz gerekir.Başvurunuz alındığında kartınız ödeme işlemlerine kapatılacaktır. Vadesiz hesapta yer alan ve karta yüklenmek üzere bekleyen banka merkezi bakiyeniz, kartın kayıp ve çalıntı durumunu Halkbank Müşteri Hizmetlerine bildirmeniz durumunda kartınız kapatılacak ve yenilenen kartınıza aktarılacaktır. Karta yüklü bakiye elektronik para hükmünde olup, kayıp veya çalıntı durumunda bakiyenin nakden yada yenilenen karta iadesi mümkün değildir.

Sizlere Halkbank Bank24 Jet Kart Başvurusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: bank24 kart, halkbank kart, jet kart, bank24 kartsız işlem


Halkbank Bank24 Jet Kart Başvurusu | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: