Garanti BBVA Paracard Business


Son yıllarda birçok önemli adımlar ile adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Garanti BBVA bizlere Paracard Business’a sahip olma imkanı sunmaktadır. Garanti BBVA Paracard Business ile şirket taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için firmanıza ait her bir kart özelinde esnek tanımlama yapısı sunar. Bunun yanında Garanti BBVA Paracard Business banka kartı ile şirket harcamalarınızdan bonus kazabilirsiniz. Kazandığınız bonusları tek bir yetkili karta aktarabilirsiniz.

Garanti BBVA Paracard Business Özellikleri

  • Garanti BBVA Paracard Business ile şirket harcamalarınızdan kazandığınız bonus ile bonus üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik kazanmış olduğunuz bonusların tek bir yetkili karta aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Sayı sınırı olmadan her bir çalışanınız için Garanti BBVA Paracard Business talebinde bulunabilir, çalışanlarınızın nakit ihtiyacını kolayca yönetebilirsiniz.
  • Çalışanlarınıza verdiğiniz Paracard Business’ın yetkilerini kendi şirket kurallarınıza göre belirleyebilir, daha kontrollü şekilde nakit akışı sağlarsınız. Para çekme, para yatırma, bakiye inceleme ve KMH kullanımı konularında her bir kart için dilediğiniz şekilde limit ve yetki tanımlaması yapabilirsiniz.
  • Para çekme limitlerini her bir kart için günlük ve aylık olarak tanımlayabilir. Belirli kartları bu işlemlere kapatabilirsiniz.
  • Her bir kart için alışveriş yapılabilecek sektör/finans/işyerlerini seçebilir, bu kartları günlük ve aylık alışveriş limitlerini belirleyebilirsiniz, dilerseniz belirli kartları alışverişe tamamen kapatabilirsiniz. Paracard Business ile yaptığınız alışverişlerde şifrenizi kullanarak daha güvenli alışverişler yapabilir, kartınızın çalınması durumunda para kaybını engelleyebilirsiniz.
  • Garanti Paracard Business kartınızı internet harcamalarında kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Paracard Business Başvurusu

Garanti BBVA Paracard Business Başvurusu yapmak için en yakın Garanti BBVA şubesine giderek yapabilirsiniz. Garanti BBVA Paracard Business kartınızı aldıktan sonra kartınızı Garanti BBVA İnternet Şubesinden kolayca kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Sizlere Garanti BBVA Paracard Business konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: garanti business başvurusu, business kart avantajları


Garanti BBVA Paracard Business | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: