Garanti BBVA Avans Hesap Hesaplama


Son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Garanti BBVA, bizlere Avans Hesap imkanı tanımaktadır. Garanti BBVA Avans Hesap ile acil para lazım olduğunda, hesabınızda para yokken bile acil nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan, vadesiz hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabıdır. Kısa süreli TL nakit (Türk Lirası) ihtiyaçlarınızı karşılamak için hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) limitiniz kullanabilirsiniz. Yalnızca kullandığınız tutar ve gün için çektiğiniz nakit avans tutarının faizini ödersiniz. Bunun yanında başka bir ücret yada komisyon ödemezsiniz.

Garanti BBVA Avans Hesap limitinizden dilersiniz taksitli avans çekerek, borcunuzu küçük taksitlerle ve 12 aya varan vadeler ile ödeyebilirsiniz. Bunun yanında Garanti BBVA Avans Hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızda artı bakiye olsa bile mevcut bakiyenize dokunmadan Taksitli Avans Hesap kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Avans Hesap Hesaplama

garanti-avans-hesaplama


500 TL’nin 5 günlük kullanımı  süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 1,98 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması sonucunda ödenmesi gereken tutar 501.98 TL’dir.

1000 TL’nin 30 günlük kullanımı süresince  oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 23,76 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması durumunda ödenmesi gereken tutar 1023,76 TL’dir.

2000 TL’nin 7 günlük kullanımı süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 11,09 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması durumunda ödenmesi gereken tutar 2011,09 TL’dir. Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,98’dir.

Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki iş günü yansımaktadır. 100 TL’nin 1 günlük kullanım süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 0,08 TL’dir.

Garanti BBVA Avans Hesap için Garanti BBVA İnternet Şubesini kullanarak da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere Garanti BBVA Avans Hesap Hesaplama hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: garanti ek hesap, garanti avans hesaplama, avans hesap


Garanti BBVA Avans Hesap Hesaplama | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: