Finansbank İhtiyaç Kredisi | Gerekli Evraklar


Merhaba,
Bu makalemizde sizlere finansbank ihtiyaç kredisi hakkında bilgi vereceğiz. Ülkemizde nakit kullanımı oldukça sık arttığı için, kendimize kredi gibi birçok alternatif oluşturmaktayız. Anlık para ihtiyaçlarımız doğabilmektedir. Bizlerinde tek çıkış yolu anlık ihtiyaç kredileridir. Ancak bu kredileri kesinlikle doğru hesap etmeliyiz. Atacağımız her adımın bizlere neler getireceğini bilmemiz gerekir. Aksi takdirde çekeceğimiz kredilerin ödemelerinde ciddi bir şekilde zorlanırız. Hatta bu durum kredileri ödeyememeye kadar gidebilir. Bu durumlar ile karşılaşmamak adına, Kredi Borçlarımı Ödeyemiyorum konusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kredi ihtiyaçlarına göre, finansbank uygun oranlarda kredi imkanı sunmaktadır. Finansbank’ın sunmuş olduğu bu kredinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlar;
> Taksit erteleme seçeneği ile ilk taksit ödemenizi 3 ay erteleme avanatajı,
> Kişiye özel faiz oranları,
> Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı ürün çeşitleri,


Finansbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Evraklar
> Özel Sektör Çalışanı İçin: Nüfus Cüzdanı, Maaş Bordrosu, SGK Dökümü, İkametgah Belgesi, İş Yeri İmza Sirküsü, Taşıt Ruhsat ya da Fatura, Konut Tapu Fotokopisi, Varsa Ek Gelir Belgesi.
> Kamu Çalışanı: Nüfus Cüzdanı, Maaş Bordrosu, İkametgah Belgesi, Taşıt Ruhsat ya da Fatura, Konut Tapu Fotokopisi, Varsa Ek Gelir Belgesi.
> Emekli: Nüfus Cüzdanı, Emekli Aylık Dökümü, İkametgah Belgesi, Taşıt Ruhsat ya da Fatura, Konut Tapu Fotokopisi, Varsa Ek Gelir Belgesi.
> Vergi Levhalı: Nüfus Cüzdanı, Güncel Vergi Levhası, İmza Sirküsü, Oda Kayıt Belgesi, Bilanço ve Gelir Tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi, Taşıt Ruhsat ya da Fatura, Konut Tapu Fotokopisi, Varsa Ek Gelir Belgesi.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
Aşağıdaki tabloda örnek maliyet tablosu yer almaktadır.

finansbank-ihtiyac-kredisi

Finansbank İhtiyaç Kredi Başvurusu
> İnternet ve Cep Şubesinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak için Finansbank İhtiyaç Kredi linkine tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada çekmek istediğiniz kredi miktarını girin. İlgili alanları doldurduktan sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
> Bunun yanında TC kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak hızlı başvuru yapabilirsiniz.
> QNB Finansbank müşterileri, 0850 222 8 573 numaralı Alo Kredi hattını arayarak 7/24 ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.
> 35 Bin TL üstü kredi talepleri için şubeye gitmeniz gerekmektedir.

Aklınıza takılan bir nokta olursa bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: