Fibabanka Vatan Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?


Son yıllarda yapmış olduğu birçok değişiklikler ile adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Fibabanka, bizlere Vatan mağazaları veya vatanbilgisayar.com‘dan alışveriş yapabilmemiz adına kredi imkanı sunmaktadır. Fibabanka Vatan Kredi ile istediğiniz ürünün sahibi olabilirsiniz.

Fibabanka, elektronik alışverişlerinizi daha hızlı, kolay ve ekonomik hale getiriyor. Vatan Bilgisayar mağazalarından yada vatanbilgisayar.com‘dan yapacağınız alışverişlerinizde 3 ay, 6 ay, 9 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Vatan Bilgisayar’dan yapılacak elektronik ürün alışverişlerinizde Fibabanka kredisinden yararlanmak için SMS ile başvuru yaparak mağazalardan alışverişinizi tamamlayabilir yada vatanbilgisayar.com üzerinden Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyebilirsiniz. Tüm ürün ve hizmetleri ile ilgili sorularınız için Fibabanka Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.


Kredi taksit ödemelerinizi; Fibabanka İnternet Şubesi kanallarında, Fibabanka Müşteri Hizmetlerinden ve tüm Fibabanka şubelerinden hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında Fibabanka kredi hesabınıza para transferi yaparak ve Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alan ödeme noktalarından da ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu için VATAN yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 3422’ye SMS gönderin. En kısa sürede başvurunuzu değerlendirip SMS ile bilgilendirilecektir. Onay SMS’i aldıktan sonra herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar krediniz olumsuz sonuçlanırsa, Fibabanka İhtiyaç Kredisi‘ne başvuruda bulunup, istediğiniz ürünü de alabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır? hakkında sizlere gerekli bilgileri verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: vatan alışveriş kredisi, fibabanka alışveriş kredisi, fibabanka kredi, fibabanka vatan borç sorgulama


Fibabanka Vatan Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır? | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: