Fibabanka Hesap Açma


Bu makalemizde sizlere fibabanka hesap açma konusu hakkında bilgi vereceğiz. Fibabanka’dan açtığımız hesapların bizlere çok katkısı olmaktadır. Belirsiz süreli ve para yatırma veya çekme hizmetinden yararlanabiliriz. Bununla beraber fibabanka’dan açılan hesaplarda birikimde yapmak mümkündür. Hesap açıldığında altın ve döviz cinsinden varlıkların saklanmasına yönelik olarak farklı türlerde vadesiz hesaplar açılabilir. Fibabanka açılan hesaplar güvenli bir şekilde para saklamak için en uygun hesaplardır. Nakit saklama, para yatırma ve çekmeye ek olarak, şubelerden ve bankaların sağladığı telefon bankacılığı hizmeti, atm’ler, internet bankacılığı ve akıllı cep telefonlarına indirilen mobil fibabanka bankacılık uygulamasıyla, hesabını üzerinden havale, EFT, fatura, vergi sigorta primi ve alışveriş ödemeleri gibi çok türden işlemleri hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza dilediğiniz zaman para yatırabilir ve dilediğiniz para ekleyip, çekebilirsiniz. Hesapta tutulan paraların cepteki paradan pek bir farkı yoktur ve hesap bakiyesi sıfıra düştüğünde hesap kapanmaz. Hesapta bulunan paranın kullanımını sınırlayacak herhangi bir koşul yoktur ve her an kullanıma açıktır. Üzerinizde büyük miktarlarda nakit para taşımanıza gerek yoktur. Dilediğiniz zaman banka hesap kartınızı kullanarak ATM’lerden ihtiyacınız kadar nakit çekebilirsiniz. Fibabanka hesabınızdan yapmış olduğunuz işlemlerin tarih, tutar bilgileri ve içeriği kayıt edilir. Böylece yapılan tüm işlemleri görebilirsiniz.


Fibabanka’dan hesap açtırmanız için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Hesap açtırmak için nüfus cüzdanınız ile bankaya gitmeniz yeterli olacaktır. Hesabınız açıldıktan sonra, 3 ila 7 gün içerisinde bankaya vermiş olduğunuz adresinize banka kartınız ulaşır.
Fibabanka müşteri hizmetlerini (444 88 88) arayarak bilgi alabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan bir nokta olursa, bizlere yorum bölümünde iletebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: