Fibabanka Hesap Açma 2021


Fibabanka’dan açtığımız hesapların bizlere çok katkısı olmaktadır. Belirsiz süreli ve para yatırma veya çekme hizmetinden yararlanabiliriz. Bununla beraber Fibabanka’dan açılan hesaplarda birikimde yapmak mümkündür. Hesap açıldığında altın ve döviz cinsinden varlıkların saklanmasına yönelik olarak farklı türlerde vadesiz hesaplar açılabilir. Fibabanka açılan hesaplar güvenli bir şekilde para saklamak için en uygun hesaplardır. Nakit saklama, para yatırma ve çekmeye ek olarak, şubelerden ve bankaların sağladığı telefon bankacılığı hizmeti, ATM’ler, internet bankacılığı ve akıllı cep telefonlarına indirilen mobil Fibabanka bankacılık uygulamasıyla, hesabını üzerinden havale, EFT, fatura, vergi sigorta primi ve alışveriş ödemeleri gibi çok türden işlemleri hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve Havale ödemeleri için, EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar konumuza göz atabilirsiniz.


Hesabınıza dilediğiniz zaman para yatırabilir ve dilediğiniz para ekleyip, çekebilirsiniz. Hesapta tutulan paraların cepteki paradan pek bir farkı yoktur ve hesap bakiyesi sıfıra düştüğünde hesap kapanmaz. Hesapta bulunan paranın kullanımını sınırlayacak herhangi bir koşul yoktur ve her an kullanıma açıktır. Üzerinizde büyük miktarlarda nakit para taşımanıza gerek yoktur. Dilediğiniz zaman banka hesap kartınızı kullanarak ATM’lerden ihtiyacınız kadar nakit çekebilirsiniz. Fibabanka hesabınızdan yapmış olduğunuz işlemlerin tarih, tutar bilgileri ve içeriği kayıt edilir. Böylece yapılan tüm işlemleri görebilirsiniz.

Fibabanka’dan hesap açtırmanız için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Hesap açtırmak için nüfus cüzdanınız ile bankaya gitmeniz yeterli olacaktır. Hesabınız açıldıktan sonra, 3 ila 7 gün içerisinde bankaya vermiş olduğunuz adresinize banka kartınız ulaşır.
Fibabanka müşteri hizmetlerini (444 88 88) arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sizlere Fibabanka hesap açma konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: fibabanka banka kartı, fibabanka hesap işletim ücreti, fibabanka internet bankacılığı, fibabanka vadesiz hesap açma


Fibabanka Hesap Açma Nasıl Yapılır? 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: