Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? 2021


Son yıllarda ülkemizde, kredi kartı oldukça hayli arttı. Hemen herkes kredi kullanımı yapmaktadır. İhtiyaçlarımız doğrultusunda kullanmış olduğumuz kredi kartları, bizlere birden çok avantaj sunmaktadır. Örneğin; kredi kartı sayesinde almak istediğimiz ürünleri peşin fiyatına almak yerine, taksitli almaktayız. Bu durum bizleri kredi kartı kullanıma teşvik etmektedir. Ancak bilmesi gereken nokta; kullanmış olduğumuz kredi kartının hesabını çok iyi yapmamız gerekir. Eğer kredi kartı kullanımının planlamasını iyi yapmazsak, ilerleyen zamanlarda istemediğimiz sonuçlar ile karşılaşırız. Örneğin; kredi notunuz düşebilir. Bunun yanında kara listeye girebilirsiniz. Şayet kredi notunuz bir kere düşerse, bunu tekrardan yükseltmek hiçte kolay olmaz. Bankalar bizlere kredi verirken, kredi notumuza bakar. Bu sebeple bankalar için en önemli nokta kredi notudur. Kredi Notu konumuzda bu noktalara detaylı değindik. Makalemize göz atabilirsiniz.


Yukarıda belirtiğim gibi bankaların bizlere sunmuş olduğu kredi kartların birçok avantajları bulunmaktadır. Bu bankaların başında enpara’nın sunmuş olduğu kredi kartı gelmektedir. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren enpara, 7 gün 24 saat boyunca havale yapma imkanı da tanır. EFT ücreti almayan ender bankalardan biridir. Enpara kredi kartı limiti dahilinde ödeme alışveriş ve nakit avans imkanı tanır. Tüm müşterilerine aidatsız bir kartı sunmaktadır. Bunun yanında enpara kredi kartını düzenli olarak kullanmanız durumda yıllık 100 TL olmak üzere 2 yıl boyunca kart aidatı alabilirsiniz. Normal durumlarda diğer bankalar kredi kartı aidatı alırken, enpara sizlere bu imkanı tanır. Yani enpara birçok ayrıcalıklarla sizleri buluşturuyor. Şayet mevcut enpara müşterisi iseniz, kredi kartı almak için internet ve cep şubesinden başvuruda bulunabilirsiniz. Olumlu sonuç alırsanız, kartınız sizlere ulaştırılır. Enpara müşterisi değilseniz, kredi kartı başvurusu yapmak için QNB Finansbank sitesinden enpara bölümüne tıklayıp, işlemlerinizi yapabilirsiniz. Olumlu sonuç alırsanız, banka tarafından kredi kartınız sizlere ulaştırılır.
Bunun yanında öğrencilerde kredi kartına başvuru yapabilmektedir.

Enpara Kredi Kartı Başvuru

Enpara kredi kartına başvuru yapmak için Enpara Kredi Kartı linkine tıklayın. Karşınıza çıkan ilgili alanları doldurun. Banka tarafından kredi kartı sonucu bildirilecektir. Şayet sonuç olumlu olursa, kartınız sizlere en kısa süre zarfı için yollanacaktır. Cep şubesinden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sadece Enpara uygulamasını cebinize indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapıp, menüler kısmında kredi kartı başvurusu sekmesine tıklayın ve başvurunuzu yapın. Bunun yanında müşteri hizmetlerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Sizlere Enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: enpara kart, enpara kart başvurusu, enpara kredi, enpara kredi kartı


Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: