Enpara Encard Başvurusu 2021


Son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Enpara, bizlere oldukça avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyaların başında Enpara Encard gelmektedir. Enpara Encard ile birçok işlemlerinizi kolaylık gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara Encard’ı kullanarak bütün QNB Finansbank ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde hesaplarınıza para yatırıp çekebilir, kredi ve kredi kartı borçlarınızı kolaylıkla ödeyebilir, hesaplarınızın bakiyesini kontrol edebilirsiniz.

QNB Finansbank, Denizbank ve TEB güçlerini tek ATM platformunda birleştirdi. Enpara müşterileri Denizbank ve TEB ATM’lerinden ayda toplam 3 kez ücretsiz işlem yapma hakkına sahip oldu.

  • Enpara Encard bir banka kartıdır.
  • Encard yalnızca Vadesiz TL hesabına bağlı olarak çalışır. Vadesiz TL hesaba tanımlı bir Ekpara limiti varsa, hesap bakiyesi yetersiz olduğu durumlarda Encard ile yapılan bütün işlemler için otomatik olarak Ekpara’nız kullanılır.
  • Encard QNB Finansbank ATM’lerinde ücretsiz kullanılır. Yurt içi ve dışı diğer banka ATM kullanımları ise ücretlidir.
  • Bütün alışveriş ve ödemeleri için Enpara Encard kullanabilirsiniz. Yapılan harcama tutarı anında Enpara Vadesiz TL hesap bakiyesinden düşülür.
  • Enpara Encard internet yada cep şubesi kullanarak internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleri için bir aylık limit belirleyerek kartı internette güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz zaman Enpara Kredi Kartı‘nızı BKM Express yada Masterpass’e tanımlayabilir, bu uygulamalarla ödeme yapılabilen yerlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara Encard Başvurusu

Enpara Encard Başvurusu için linke tıklayın. Karşınıza çıkan sayfadaki ilgili alanı seçtikten sonra Devam butonuna tıklayın.

Enpara bizlere Encard dışında birçok avantajlı kampanyalarda sunmaktadır. Aşağıda yer alan makalelerimize göz atabilirsiniz. Bunlar;

Sizlere Enpara Encard Başvurusu 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: enpara en kart, enpara bankamatik kartı


Enpara Encard Başvurusu 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: