Enpara Ek Para 2021


Enpara Ek Para ile vadesiz TL hesabına bağlı olarak çalışan bir kredi limitidir. Kısa dönemli nakit sıkışıklıklarınızda yanınızda olur. Vadesiz TL hesabında yeterli bakiye olmadığı durumlarda, ek para limitinizi kullanarak ödemelerinizi ve transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ek para kullanabilmeniz için Enpara.com’u size bir ek para limiti teklif etmesi gerekmektedir. Belirlenen limit onayınıza sunulur. Onaylandığı anda vadesiz TL hesabınıza tanımlanır.

  • Ek parayı kullanmanız durumda kullanılan süre boyunca bir faiz borcunuz oluşur. Bu borç kullanılan ek para tutarına, kullanılan süre boyunca, ilan edilen ek para faiz oranının uygulanması yolu ile hesaplanmaktadır. Vadesiz TL hesabında kullanılan ek para tutarı kadar para yatırılması durumda ek para faiz borcu yaratmayı durdurur.
  • Ek para faiz borcu ve vergileri bir sonraki ayın ilk iş günü hesabına yansıtılır ve 1 ay içinde ödenmesi gerekmektedir. Şayet vadesiz TL hesabına yeterli bakiye varsa bu borçlar hiçbir işlem yapılmasına gerek kalmadan otomatik ödenir.
  • Ek para kullanılan her gün için faiz borcu oluşacağından uzun dönemli kredi ihtiyaçları için ek para kullanmamanız önerilir.
  • Ek para kullanılması durumda faiz ve vergiler dışında herhangi bir masraf veya komisyon ödenmez.
  • Ek para limiti dilendiği zaman düşürebilir yada bütün borcu ödedikten sonra tamamı ile kapatmanız mümkündür.
  • Güncel ek para faiz oranı aylık %1,40’dır.
  • Ek para kullanılması ile ilgili detaylar her ay e-posta adresine ücretsiz olarak yollanan vadesiz TL hesap özetinde belirtilir.

Enpara Ek Para Faiz Oranı

Kullanılan Ek para
Tutarı
Kullanım SüresiAylık Faiz OranıAnapara BorcuFaiz ve Vergi BorcuToplam Borç
1.000 TL30 Gün1,40%1.000,00 TL16,80 TL1.016,80 TL
1.000 TL60 Gün1,40%1.000,00 TL33,60 TL1.033,60 TL
1.000 TL90 Gün1,40%1.000,00 TL50,40 TL1.050,40 TL

Ek parayı Enpara İnternet Şubesinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Sizlere Enpara Ek Para 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: ek para, enpara kampanya, enpara ek para faiz hesaplama


Enpara Ek Para 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: