Enpara EFT Ücreti 2021


Birçok alanlarda oldukça fazla yenilikler ile adından sıklıkla söz ettiren Enpara, TL cinsinden yapılan bütün para transferlerinden bizlerden herhangi bir ücret talep etmez. EFT işlemlerini Enpara İnternet Şubesi yada cep şubesinden kolayca gerçekleştirebilir ve dilersiniz tek seferlik yada düzenli transfer talimatı oluşturabilirsiniz. EFT işlemleri için en hızlı kaydı oluşturarak işlemleri dilendiği zaman internet yada cep şubemizden çok hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Cep şubesinden dilendiği zaman kişilerin cep telefonu numaralarına QNB Finansbank ATM’lerinden çekilmek üzere 7/24 para gönderebilirsiniz. Cep telefonu numarasına para transferi işlemleri ücretsizdir.

Cep şubesindeki “Transferler” menüsünde gönderen olarak vadesiz TL hesabı, alıcı olarak “Başka Bir Alıcı > Cep Telefonu” adımını seçerek sonra alıcının cep telefonu numarasını ve göndermek istenilen tutarı girmeniz yeterlidir. Dilediğiniz takdirde, bu işlemi ileride daha hızlı gerçekleştirebilmek için “En Hızlı” işlemlerinize de ekleyebilirsiniz. Cep telefonu numarasına para transferi işlemlerinizi yalnızca TL cinsinden ve yurt içi operatörlere ait numaralara yapmanız mümkündür.


Cep telefonu numaralarına yapılacak para transferi işlemleri;

  • Günlük 2 adet ve toplam 500 TL,
  • Haftalık 4 adet ve toplam 1.000 TL,
  • Aylık 6 adet ve toplam 1.500 TL ile sınırlıdır.

Cep telefonu numarasına gönderilen tutar alıcı tarafından 24 saat içinde çekilmezse işlemi otomatik olarak iptal edebilirsiniz. Gönderilen tutar gün sonunda vadesiz TL hesabına kesintisiz bir şekilde iade edilir.

İnternet yada cep şubesinde USD ve EURO cinsinden para transferi işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Enpara ve QNB Finansbank içindeki banka hesaplarına yapılan yabancı para transferleri ücretsizdir. Enpara ve QNB Finansbank dışında yapılan USD ve EURO cinsinden yabancı para transferleri (SWIFT) ise ücretlidir. İşlem ücreti işlem esnasında bilgi ve onay sunulur. SWIFT işlemlerinde işleme aracılık eden muhabir bankalar veya alıcı bankalar da yalnızca işlem ücreti yansıtabilir. İşlem tutarına göre değişebilen ve 100 USD/EURO’yu bulabilen masraflar transfer tutarından tahsil edilir.

Sizlere Enpara EFT Ücreti 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: eft, enpara eft ücreti


Enpara EFT Ücreti 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: