Denizbank Traktör Kredisi 2021


Son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren bir banka olan Denizbank, birçok avantajlı kampanyalar ile karşımıza çıkmaktadır. Denizbank sadece bizlere değil çiftçilerimiz de birçok avantajlı kampanyalar sunar. Bu avantajlı kampanyaların başında traktör kredisi gelmektedir. Denizbank Traktör Kredisi ile hayalinizdeki traktöre sahip olmak oldukça kolay. Üreticilerin ve tarımsal işletmelerin tarımsal faaliyetlerinin yerine getirilmesinde önemli bir yeri olan traktör ve tarımsal ekipman alımlarını finanse etmek amacı ile tahsis edilen 60 aya varan vade olanağı ile kullandırılan kredi çeşididir.

Traktör kredileri için; KDV dahil fatura bedelinin (2. el araçlarda kasko bedelinin) %75’ine kadar, Ekipman Kredileri için; KDV dahil fatura bedelinin %75’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank Traktör Kredisi Başvurusu

Denizbank Traktör Kredisi Başvurusu için en yakın Denizbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bunun yanında Denizbank Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.


Banka sizlerin kredi notuna bakarak kredi kullanımına karar verir. Kredi notunuz yüksekse Denizbank Traktör Kredisi başvurunuz olumlu sonuçlanır.

Denizbank’ın yanında bazı bankalarda çiftçilerimize traktör kredisi imkanı sunar. Şekerbank Traktör Kredisi 2021 ve TEB Traktör Kredisi 2021 konularımıza göz atabilirsiniz.

Bunun dışında Ziraat Bankası ve Denizbank çiftçilerimize hayvan kredisi sunmaktadır. Ziraat Bankası Hayvan Kredisi ve Denizbank Hayvan Kredisi konularımıza göz atabilirsiniz.

Sizlere Denizbank Traktör Kredisi 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: traktör kredisi, hayvan kredisi, tarım kredisi


Denizbank Traktör Kredisi 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: