Denizbank Temassız Ödeme Nasıl Açılır?


Son yıllarda teknolojinin hızlıca gelişmesi ile beraber bankalar bizlere hayatımızı kolaylaştıracak imkanlar sunmaktadır. Bu imkanların başında temassız ödeme gelmektedir. Temassız ödeme ile ödemelerimizi hızlı ve güvende yapabiliriz.

Denizbank Temassız Ödeme ile tek seferde 350 TL’ye kadar yapacağınız alışverişinizi POS’ta temassız olarak ödeyebilirsiniz. Denizbank Mobil Uygulamasını kullanarak Temassız Bankakartım kampanyalarını takip edebilir ve kartınıza ait güncel bilgileri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz ve temassız özelliğinizi dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz. Kartınızın temassız özelliği kapalı olarak teslim edilmiştir. ATM veya POS’tan ilk şifreli işlem sonrasında temassız özelliği açılacaktır.


Denizbank Temassız Kart Şifre Belirleme

Denizbank Temassız Kartınıza şifre belirlemek için SIFRE boşluk, 4 haneli oluşturduğunuz şifre boşluk, kartınızın son 4 hanesini 3280’e gönderin (Örneğin; SIFRE 1234 9746). Bunun yanında şifrenizi Denizkartım mobil Uygulamasından, Denizbank Şubelerinden, Denizbank Müşteri Hizmetleri veya Denizbank İnternet Bankacılığı kanallarından da hızlıca belirleyebilirsiniz. Şifrenizi belirlerken kolay tahmin edebilir rakamları kullanmayınız. Şifrenizi kartın üzerine yazmayın ve kimseyle paylaşamayınız.

Denizbank Temassız Ödeme Nasıl Açılır?

Denizbank Temassız Ödeme özelliğini açma için en yakın Denizbank Şubelerine giderek, işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında Denizbank İnternet Bankacılığı veya Denizbank Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Denizbank Temassız Ödeme Kapatma içinde aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.

Sizlere Denizbank Temassız Ödeme Nasıl Açılır? konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: denizbank bankakartım temassız ödeme, denizbank temassız ödeme açma,


Denizbank Temassız Ödeme Nasıl Açılır? | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: