Denizbank İnternet Bankacılığı, Denizbank İnternet Şubesi 2021


Denizbank internet bankacılığı veya denizbank internet şubesi 7/24 hizmetinizde. Denizbank internet bankacılığı kullanmaya başlamak oldukça basit. Bütün işlemlere ulaşmak için banka kartınız yada kredi kartınız ve kart şifreniz olması yeterlidir. Denizbank internet bankacılığı veya denizbank internet şubesi kullanıcısı oluşturmak için kullanıcı oluştur linkine tıklayın. Denizbank internet bankacılığı kullanıcı oluşturma işleminizi gerçekleştirdikten ve şifreniz sistemde kayıtlı cep telefonunuza gönderildikten sonra Kullanıcı Adı, Kart Bilgileriniz veya TCKN ile olmak üzere 3 şekilde denizbank internet bankacılığı’na giriş yapabilirsiniz ve bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank internet bankacılığı veya denizbank internet şubesi aracılığı ile birçok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Para transferi, fatura ödeme, EFT, hesap bakiye sorgulama, kredi kartı ödemesi, yatırım işlemleri ve birçok işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı Güvenli Mi?

Denizbank ismini ve logosunu kullanarak, sizden kişisel ve finansal (hesap müşteri veya kredi kartı numaranız gibi) bilgileri isteyen e-postalara kesinlikle cevap vermeyiniz.


  • Internet Explorer ve Netscape kullanan müşterilerimiz, İnternet Bankacılığı’nın Kullanıcı Adı / Parola / Şifre sorulan giriş sayfasının ve işlem sayfalarının sağ alt köşelerindeki KİLİT işaretini kontrol etmelidir. KİLİT işareti çift tıklandığında sayfanın SSL ile şifrelendiğini ve sitenin DenizBank’a ait olduğunu belirten ifadeler yer almalıdır.
  • İnternet bankacılığı işlemlerinizi, güvenliğinden emin olmadığınız halka açık alanlardan (internet cafe vb.) veya başkalarına ait bilgisayarlardan yapmayınız. Halka açık bilgisayarlarda, hesap bilgilerinizi ve kişisel şifrelerinizi ele geçirmek amacıyla kullanılan çeşitli programların yüklenmiş olması riski vardır.
  • DenizBank İnternet Bankacılığı “SMS Doğrulama” adında ek güvenlik uygulaması sunmaktadır. Bu uygulama, seçeceğiniz “SMS Doğrulama Kullanım Ayarı”na göre İnternet Bankacılığı’na her girişinizde, tüm para transferlerinde, sizin belirleyeceğiniz tutarın üzerindeki para transferlerinde ve/veya belirtilen saat aralıklarında yapacağınız işlemlerde cep telefonunuza SMS yoluyla gelen Güvenlik Kodu’nu kullanarak işleminizi gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Son dönemde ortaya çıkan bazı yazılımlar, bilgisayar klavyesinde basılan her tuşu kaydedebilmektedir (“log”layabilmektedir). Özellikle bilgisayarların çoklu kullanıldığı yerlerde (internet cafe, işyeri gibi…) rastlanabilen bu tip yazılımlardan olumsuz etkilenmemek için DenizBank İnternet Bankacılığı’na giriş sırasında “Sanal Klavye” güvenlik uygulamasının kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu uygulama, İnternet Bankacılığı kullanıcı adı ve şifresindeki rakam bölümünü “sanal klavye” üzerindeki tuşları mouse ile tıklayarak girmenizi sağlar.
  • İnternet Bankacılığı Kullanıcı Adı, ve Şifre gibi size özel bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmayınız. Bu bilgileri yazılı olarak saklamayınız.
  • Şifrenizi mutlaka belirli aralıklarla değiştiriniz.
  • İnternet Bankacılığı’nden çıkarken mutlaka “Güvenli Çıkış” butonunu kullanınız ve İnternet Bankacılığı’nden çıktığınızdan emin olduktan sonra pencereyi kapatınız.
  • DenizBank çalışanları hiçbir zaman sizden şifrenizi söylemenizi istemeyeceklerdir. Böyle bir taleple karşılaşırsanız lütfen 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı arayarak durumu bildiriniz.
  • Hesabınızda olağan dışı bir hareket olduğundan şüpheleniyorsanız, 08502220800 Telefon Bankacılığı’nı veya Müşteri Memnuniyeti’ni kullanarak DenizBank ile irtibata geçiniz. Şüphelendiğiniz girişleri kontrol etmek için İnternet Bankacılığı sağ üst alanda yer alan “Son 5 Giriş” ikonunu kullanabilirsiniz. Bu link ile İnternet Bankacılığına en son ne zaman ve hangi IP’den girildiğini kontrol edebilirsiniz.

Denizbank İnternet Şubesi Giriş Nasıl Yapılır?

Denizbank internet şubesi veya denizbank internet bankacılığına giriş yapmak için internet bankacılığı giriş linkine tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada ilgili alanları doldurduktan sonra, internet şubesini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sizlere Denizbank internet bankacılığı konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: açıkdeniz internet bankacılığı, denizbank giriş, denizbank internet bankacılığı, denizbank internet şubesi


Denizbank İnternet Bankacılığı, Denizbank İnternet Şubesi 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: