Denizbank Hayvan Kredisi 2021


Hayvan kredisi son yıllarda birçok çiftçiler tarafından en çok tercih edilen krediler arasında girdi. Bunun nedeni birçok banka çiftlere uygun oranda hayvan kredisi sunmaktadır. Birçok banka gibi Denizbank’ta bu krediyi sunar. Denizbank hayvan kredisi ile süt hayvancılığı yapan üreticilerin ve tarımsal işletmelerin, genel faaliyet giderlerini düşürmeye yada gelirlerini artırmaya yönelik olarak yapacakları yatırımların (süt sağım sistemleri, soğutma tankı gibi) finansmanı amacı ile 60 aya varan vade olanağıyla 60 aya varan vade seçenekleri ile tahsis edilen bir kredi çeşididir. Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.

Süt hayvancılığı ile uğraşan tarımsal işletmelerin ve üreticilerin damızlık süt sığırı alımı için ihtiyaç duydukları finansman ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Süt hayvancılığı alım kredisini, 60 aya varan vade olanağıyla kullanabilirsiniz. Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.


Besi hayvancılığı yapan tarımsal işletmelerin ve üreticilerin besi sığırı alımı için gereksinim duydukları finansman ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır. Besi hayvancılığı alım kredisini, 6 ayda bir ödemeli ve azami 12 ay vadeli olarak kullanılabilir. Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.

Sadece Denizbank değil, birçok banka çiftçilere uygun ve avantajlı kredi imkanı sunar. Ziraat Bankası çiftçilerimize hayvan kredisi imkanı sunar. Bunun dışında çiftçilerimiz Şekerbank Traktör Kredisi ve TEB Traktör Kredisi imkanından yararlanabilir.

Denizbank Hayvan Kredisi Başvurusu için, en yakın Denizbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Sizlere Denizbank Hayvan Kredisi 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: tarım kredisi, çiftçi kredisi


Denizbank Hayvan Kredisi 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: