Denizbank Emekli Kredisi


Merhaba,
Bu makalemizde sizlere denizbank emekli kredisi konusu hakkında bilgi vereceğiz. Ülkemizde emeklere sunulan kredi imkanı oldukça fazladır. Kimi bankalar düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Kimi bankalar faizsiz kredi imkanı tanır. Faiz kredi için Emekliye Faizsiz Kredi konumuzdan bilgi alabilirsiniz.
Birçok banka emeklilere düşük faiz oranında kredi imkanı sunar. Bu bankaların içinde denizbank’ta yer alır. Denizbank son zamanlarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde emeklilerimize düşük faiz oranında kredi çekme imkanı tanır. Bu kredilere kolayca başvuru yapılabilir.

Denizbank Emekli Kredisi İçin Gerekli Evraklar
Birçok banka gibi denizbank’ta kredi verirken, bir takım gerekli olan evraklar ister. Bunlar;
> Nüfus cüzdanı fotokopisi,
> İkametgah,
> Emekli aylık belgesi,
gibi belgeleri istenmektedir. Bunun dışında banka kişiye bağlı olarak farklı belgelerde isteyebilir.

Denizbank Emekli Kredisi Faiz Oranları
Emekli müşterilerine özel ihtiyaç kredisine kolayca başvuru imkanı sunan denizbank, 55.000 TL’ye kadar olan kredi limiti ve 60 aya varan taksitlerle kullanım imkanı tanır. Aşağıdaki örnek tabloda uygulanacak olan faiz oranları verilmiştir.


denizbank-emekli-kredisi

Yukarıda yer alan örnek ödeme tablosu, 10.000 TL baz alınarak oluşturuldu. Kredi üst limiti 65.000 TL ve maksimum vade 60 aydır. Kredi tahsis ücreti başlangıçta bir defaya mahsus alınacak olup, kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Tabloda verilen kredi tahsis ücretine vergi dahil edilmemiştir. ‘Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı’ kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Yıllık/Aylık toplam maliyet oranlarına sigorta primi hariç bütün masraf ve vergiler dahil edilmiştir. Örnek kredi için sigorta primi hesaplamalarında ortalama 50 yaş baz alınmıştır. 10.000 TL hayat sigortası için; 12 ay vadede 106,53 TL, 24 ay vadede 188.11 TL, 36 ay vadede 295.42 TL, 48 ay vadede 415.18 TL ve 60 ay vadede ise 548.21 TL’dir. Denizbank, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahip olduğu unutulmamalıdır. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, bütün masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formuyla bilgilendirme yapılacaktır.
Krediye İnternet Bankacılığından/MobilDeniz’den başvuru yapabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: