Denizbank Altın Hesabı Nasıl Açılır?


Son yıllarda birçok yenilikler ile adından sıklıkla söz ettiren banka olan Denizbank, birçok yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır. Bu yeniliklerin içerisinde müşterilerine sunduğu altın hesabı vardır. Altın Hesabı ile birikimlerimize değer kazandırabiliriz. Bunun yanında Denizbank Altın Hesabı ile birikimlerimizi güvenle koruyabilirsiniz.

  • DenizAltın’ın mevduata kabulü ve satış işlemleri yapılabilir.
  • Denizbank müşterilerine DenizAltın merkezi şubelerine getirmiş oldukları İstanbul Altın Rafinerisi tarafından ambalajlı olarak üretilmiş, üzerinde güvenlik kontrolleri bulunan Denizbank’a ait, külçe altınların geri alımı yapılabilir.
  • DenizAltın Merkezi Şubelerinde 1 gramlık, 2.5 gramlık, 5 gramlık, 10 gramlık, 20 gramlık, 50 gramlık, 100 gramlık İstanbul Altın Rafinerisi tarafından üretilmiş üzerinde güvenlik kontrolleri bulunan külçe altınların müşterilere satış yapılabilir.
  • Denizbank müşterisi olmayan kişiler de kuyumcudan alır gibi DenizAltın altın alıp satabilmektedir.
  • DenizAltın’lar, paketi deforme olmadığı sürece DenizAltın Merkezi şubelerinden geri alınır ve bozdurulabilir.
  • Altın yatırma işlemleri ücretsiz olup fiziki altın teslimleri 1 kg külçe ve katları halinde gerçekleşmektedir.

Denizbank Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank Altın Hesabı açmak için Denizbank İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz üzerinden veya size en yakın Denizbank Şubesi’ne uğrayarak hızlıca altın hesabını açabilirsiniz. Bunun yanında Denizbank Vadesiz Altın Hesabınız varsa Denizbank Telefon Bankacılığı aracılığıyla Vadeli Altın Hesabı açtırabilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Denizbank Telefon Bankacılığından destek alabilirsiniz.

Sizlere Denizbank Altın Hesabı Nasıl Açılır? hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: altın hesabı, denizbank birikim hesabı, denizbank vadeli altın hesabı


Denizbank Altın Hesabı Nasıl Açılır? | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: