Burgan Bank Banka Kartı 2021


Burgan Bank birçok alanda bizlere oldukça avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar başında kredi veya kredi kartları gelmektedir. Burgan Bank bizlere düşük faiz oranlı kredi imkanı sunar. Burgan Bank Konut Kredisi konumuza göz atabilirsiniz.

Burgan Bank bizlere banka kartı kullanım imkanı da tanır. Burgan Bank Bank Kartı ile, yurtiçinde alışveriş yapabilirsiniz. Yurtiçindeki bütün ATM’lerden para çekip yatırabilir, bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Kart şifrenizi İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık yada SMS ile belirleyebilir veya değiştirebilirsiniz. SMS ile şifre belirlemek için;


  • Sistemde kayıtlı olan cep telefonunuzdan göndereceğiniz kısa mesaj (SMS) ile ATM kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz.
  • SMS’in gönderileceği numara: 8222.
  • Şifre oluşturma mesaj formatı: “SIFRE” boşluk “4 haneli şifre” boşluk son 4 rakamı,
  • Burgan Bank tarafından gönderilen SMS’lerden ücret alınmamaktadır. Sizin göndereceğiniz mesajlarda ise ilgili GSM şirketinin ücret tarifesi uygulanmaktadır. Cep telefonu numaranız banka sistemine kayıtlı değilse Burgan Bank şubelerinden güncelletebilirsiniz.

Ortak ATM uygulamasına ilişkin ücret ve komisyonlar ATM sahibi banka tarafından değil, kart sahibi banka tarafından tahsil edilmektedir. Kart sahibi banka tarafından tahsil edilecek söz konusu ücret ve komisyonlar, kart çıkaran banka dışındaki bütün ATM’lerde aynıdır.

Burgan Bank Banka Kartı ile ilgili tüm sorunlarınız için 0850 222 8 222 numaralı Müşteri İletişim Merkezine ulaşabilirsiniz.

Sizlere Burgan Bank Banka Kartı 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: banka kartı, burgan bank kart, hesap kartı


Burgan Bank Banka Kartı 2020 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: