Garanti Bonus Kart Temassız Ödeme Açma


Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile beraber birçok banka bizlerin hayatını kolaylaştıracak adımlar atmaktadır. Bu adımlar günlük hayatımıza doğrudan etki etmektedir. Bu adımların başında temassız ödeme gelmektedir. Temassız ödeme, kredi kartınız ile temassız ödeme özelliğini kullanarak kartı POS cihazına takma, imza atma ya da şifre tuşlama derdine girmeden en hızlı ve sorunsuz şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bonus Kart Temassız Ödeme ile günlük alışverişlerimizde zaman kazanıp, hızlı ve sorunsuz ödeme avantajının keyfini yaşayın. 350 TL ve altındaki bütün alışverişlerinizde Garanti Bonus Kart Temassız Ödeme özelliği sayesinde şifreyi tuşlamaya gerek kalmadan 1 saniyeden çok daha kısa süre ödemeniz gerçekleşir. Bu yolla kasa önlerinde uzun süre beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Garanti Bonus Kart Temassız Ödeme limiti 350 TL olsa da 350 TL’nin üzerindeki alışverişlerinizde bütün Garanti kartınız ile aynı şekilde şifre girerek ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik Garanti müşterileri, Garanti temassız kart kullanarak Garanti’nin ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmaktadır.

Garanti Bonus Kart Temassız Ödeme Açma

Garanti Bonus Kart Temassız Ödeme Açma için Garanti Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterlidir. Bu işlemi aynı şekilde MasterCard ve American Express kartlarınız için de yaptırabilirsiniz. Daha sonra yeniden temassız olarak kullanmak isterseniz yine Garanti Müşteri Hizmetlerini aramanız ve temassız kullanım onayı vermeniz gerekir.

Garanti Bonus Kart Temassız Ödeme Kapatmak için yine Garanti Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Sizlere Garanti Bonus Kart Temassız Ödeme Açma 2021 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: garanti temassız ödeme, garanti temassız ödeme kapatma, bonus kart temassız ödeme


Garanti Bonus Kart Temassız Ödeme Açma | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: