Binance Para Yatırma Nasıl Yapılır?


Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu. Binance hesabınıza 7/24 TL yatırabilir yada Binance hesabınızda Papara hesabınızda TL çekebilirsiniz.

Binance hesabınıza para yatırmak için, öncellikle Binance hesabımıza giriş yapıyoruz. Daha sonra yukarıda yer alan “Kripto Al TRY” menüsünün altında bulunan “TRY Yatırın Papara” sekmesine tıklayın.

Binance TRY yatırma

Binance hesabında TRY yatırabileceğiniz bu sekmede otomatik Papara ile işlem yapabileceğiniz “Papara Account Balance” seçilidir. Papara ile gerçek zamanlı para transferi yapabilirsiniz. 7/24 gerçekleştirebileceğiniz para transferi işlemi ücreti %1 maksimum işlem ücreti ise 200 TRY olarak belirlenmiştir.

Binance hesabında Papara ile TRY yatırma işlemi için ödeme bilgileri sekmesinde yer alan miktar (en az 1 TRY, en fazlada 500.000 TRY) ve “T.C. Kimlik Numarası” alanlarının doldurulması gerekir. Miktar alanında doldurulduğu zaman onayla kısmında işlem masraf ve alacağınız tutar bilgilerini görebilirsiniz.

binance


Sizlerden istenilen bilgileri girdikten sonra “Devam Et” butonuna tıklayın. Daha sonra sizlere Papara sayfasına yönlendirecektir. Yönlendirilen sayfanın üst köşesinde yapmak istediğiniz işlem tutarınız yer almaktadır.

papara try

Papara hesabına giriş yaptıktan sonra, Binance hesabınızda belirtmiş olduğunuz para transferi tutarı için onay ekranı açılacaktır.

papara binance ödeme

“Ödeme Yap” butonuna basarak işleme devam edin. Daha sonra Papara ödeme seçme bölümüne yönlendirebilirsiniz. İlgili Papara hesabınızı aşağıda gösterilen kutucuğa tıklayarak seçebilirsiniz.

papara ödeme

Daha sonra gelen ekranda “Onayla” butonuna tıkladıktan sonra yatırma işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.

Papara hesabınız ile ilgili sorun yaşadığınız durumunda Papara Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Sizlere Binance Para Yatırma Nasıl Yapılır? konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: binance papara, binance papara komisyon, binance para yatırma, binance papara


Binance Para Yatırma Nasıl Yapılır? | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: