Binance Para Çekme Nasıl Yapılır?


Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu. Binance hesabınıza 7/24 TL yatırabilir yada Binance hesabınızda Papara hesabınızda TL çekebilirsiniz.
Binance hesabınızdaki TL’yi Papara aracılığıyla çekmek için ilk olarak Cüzdan > Spot Cüzdanı sekmesine tıklayın.

Açılan ekranda bakiye arayüzünde, Nakit Bakiye altında yer alan TRY’ye ait çekme yazısına tıklayın.

Açılan Çekme sayfasında İtibari Para seçeneğine tıklayın. Para birimi olarak TRY’yi seçiniz. Daha sonra ödeme yöntemi olarak Papara’yı seçiniz. Çekim bilgilerine miktar kısmına çekmek istediğiniz tutarı giriniz. Çekim limiti en az 0,1 TRY en yüksek 500.000 TRY’dir. Çekim işlemini yapmadan önce aynı ekranda İşlem Masrafı ve Alacığınız Tutar bilgilerini göreceksiniz. Kontrollerinizi yaptıktan sonra Devam Et butonuna tıklayın.


Açılan çekim bilgileri ekranında T.C. kimlik numaranızı ile beraber Papara hesap ve telefon numarasını yada e-posta adresinin bir tanesini giriniz. E-posta adresiniz Papara hesabınızda kayıtlı olması gerekir.

T.C. kimlik numarasını Papara’ya kayıt olduğunuzda kullanmış olduğunuz T.C. kimlik numarası olması gerekir. Bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra Gönder butonuna basın. Açılan Çekim Onayı penceresinde bilgilerinizi kontrol ettikten sonra Onayla butonuna basın.

Seçtiğiniz 2FA yöntemine bağlı olarak çekim işlemi için ilk onayı verin.

İlk onay ile beraber e-mail adresinize bir onay e-maili daha gönderilecektir.

E-mail adresinize giderek gerekli kontrolleri yapıp, “Confirm Withdraw” butonuna basarak onay veriniz.

Yatırma ve Çekme Geçmişi > Çekme > İtibari Para sekmesinden çekim işleminizi kontrol edebilirsiniz.

Binance hesabınıza oldukça kolay bir şekilde parada yatırabilirsiniz. Binance Para Yatırma Nasıl Yapılır? konumuza göz atabilirsiniz.

Sizlere Binance Para Çekme Nasıl Yapılır? konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler:binance para çekme, papara binance para çekme, papara


Binance Para Çekme Nasıl Yapılır? | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: