Akbank QR İle Para Çekme


Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber bankacılık alanında birçok önemli adımlar atılmıştır. Bu adımlar günlük hayatımızda bizlerin işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Birçok banka gibi Akbank’ta bizlere QR Kod İle Para Çekme imkanı sunmaktadır. Akbank QR İle Para Çekme için sadece akıllı telefonumuzun olması yeterli. Nerede olursanız olun akıllı telefonunuzla Akbank ATM’lerinde kolaylıkla para çekebilirsiniz.

Akbank Mobil’den QR Kod ile bütün Akbank ATM’lerinden temassız, hızlı ve kolayca para çekebilirsiniz. Üstelik 5.000 TL’ye kadar ücretsiz.


Akbank QR İle Para Çekme

  • İlk olarak Akbank Mobil uygulamasını açın. Akbank Mobil uygulaması telefonunuzda yoksa android için Google Play Store, IOS için Appstore’dan indirebilirsiniz.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Para Çek/Yatır” butonuna tıklayın.
  • ATM’den çekmek istediğiniz tutarı ve çekeceğiniz hesabı seçin.
  • Akbank şifreniz ile giriş yapın.
  • Şifreyi girdikten sonra telefonunuzun kamerası açılacak. Kameranızı ATM ekranında yer alan QR / Kare Kod’a gösterin. Bu yolla işleminiz tamamlanacak. Akbank Mobil’den QR Kod İle hızlı ve temassız para çekme işleminiz tamamlanacaktır. QR Kod İle ATM’den günlük ücretsiz para çekme limiti 5.000 TL ile sınırlıdır.

Akbank QR İle Para Çekme dışında Akbank Kredi Kartınızı İle Temassız Ödeme’de yapabilirsiniz. Akbank Kredi Kartı Temassız Özellik konumuzdan destek alabilirsiniz.

Sizlere Akbank QR İle Para Çekme konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: akbank atm’den günlük para çekme limiti, akbank qr kod ile para çekme


Akbank QR İle Para Çekme | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: