Akbank Direkt Nedir? Avantajları Neler? 2021


Türkiye’nin en köklü bankalarında biri olan Akbank, son yıllarda yapmış olduğu birçok değişiklik ile adından oldukça fazla söz ettirdi. Bu değişiklilerin en başında Akbank Direkt gelmektedir. Bizlerde bu makalemizde Akbank Direkt hakkında sizlere gerekli bilgiler vereceğiz.

Yeni teknolojiye ayak uydurmak için geliştirilmiş kullanılışlı bir uygulama olan Akbank Direkt, farklı bir hizmet olmamasına rağmen Akbank Direkt ismini kullanarak yeni bir pazarlama oluşturmuştur. Akbank Direkt internet şubesi ve mobil şubenin ismidir. Bildiği üzere tüm bankaların internet ve mobil şubesi bulunmaktadır. Ancak Akbank’ın bu hizmetlerinin işlemleri hızlı yapıldığı için Akbank Direkt ismini vermiş ve bu şekilde bizlere hızlı işlem yapma olanağı sunmuştur.

Akbank Direkt Avantajları

Şüphesiz, Akbank Direkt’in en büyük avantajı işlemlerin hızlı yapılmasıdır. Yaptığınız işlemi birkaç saniye içerisinde gerçekleştirebilir ve son işlemlerini hafızada tutarak tekrar aynı işlemi yapmak istediğinizde avantaj sağlıyor. Örnek verecek olursak; EFT yaptığınız 10 gün sonra aynı kişiye EFT yapacaksanız, bu nokta Akbank Direkt imdadınıza yetişiyor ve işlemleri 15 gün süresince tek tıkla tekrar gerçekleştiriyor. Bunun yanında Akbank Direkt sayesinde hızlıca Akbank İhtiyaç Kredisi gibi birçok kredi veya kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.


Özel bir biçimde tasarlanan ana sayfası sayesinde işlemleri ana sayfada görüntüleyebilir, hesaplarınızı, kartlarınızı her zaman gözün önünde tutabilirsiniz. Bunun yanında bankaya gitmeden hızlıca döviz alım-satım işlemi yapabilirsiniz. Farklı sektörlerden farklı markalarla yapılan işbirlikleri ile size özel indirimler kazanırsınız. Bir çok farklı lokasyona düzenlenen tatil kampanyaları ile benzersiz bir deneyim yaşama şansını yakalarsınız.

Akbank Direkt uygulamasında yapılmış olan yanlış işlemler için 444 25 25 Akbank müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirebilirsiniz.

Akbank Direkt uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Android için Google Play Store, IOS için App Store.

Sizlere Akbank Direk Nedir? Avantajları Neler? 2020 konusu hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: akbank internet giriş


Akbank Direkt Nedir? Avantajları Neler? 2021 | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: