Akbank Altın Hesabı Nasıl Açılır?


Son yıllarda birçok yenilikler ile adından sıklıkla söz ettiren banka olan Akbank, birçok yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır. Bu yeniliklerin içerisinde müşterilerine sunduğu altın hesabı vardır. Altın Hesabı ile birikimlerimize değer kazandırabiliriz. Bunun yanında Akbank Altın Hesabı ile birikimlerimizi güvenle koruruz.

Vadesiz TL, USD veya EURO hesaplarınız aracılığı ile gram cinsinden alacağınız 24 ayar altınlarınız Akbank Altın Mevduat Hesabı’nda sizin için değerleniyor.

  • 995/1.000 saflık değerindeki 24 ayar altınınızı ister şubelerimizden, ister alternatif dağıtım kanallarımızdan 7/24 alıp satabilirsiniz. Dilerseniz hesabınızdaki altınlarınız ile Akbank Altın Hediye Çeki düzenletebilirsiniz.
  • Minimum işlem tutarı 0,01 gramdır.
  • Vadesiz Altın Mevduat Hesabınızdaki birikiminiz 150.000 TL karşılığına kadar Devlet Güvencesi altındadır.
  • Şubenize vereceğiniz bir talimatla düzenli olarak altın alımı ve altın birikimi yapabilirsiniz.
  • Altın hesaplarınız arasında ya da başka bir kişiye ait altın hesabına Akbank Şubelerinden veya Akbank Mobil ve İnternet vasıtasıyla havale yapabilirsiniz.

Akbank Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Akbank Altın Hesabı açmak için Akbank Mobil ve İnternet Şubesine giriş yapıp, işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Akbank şifrenizi unuttuysanız Şifre Al butonuna tıklayın. Hemen yeni şifrenizi alabilirsiniz. Akbank Mobil ve İnternet’e ister müşteri numaranız ile ya da T.C. kimlik numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Akbank Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Sizlere Akbank Altın Hesabı Nasıl Açılır? hakkında bilgi verdik. Yazımızla ilgili görüş ve sorularınızı yorum olarak bize bildirebilir veya tartışmaya sunabilirsiniz.

Etiketler: akbank birikim hesabı, altın hesabı, en iyi birikim hesabı


Akbank Altın Hesabı Nasıl Açılır? | Türkiye’nin Kredi Sitesi - Makalemiz ile ilgili yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: